Wpis z mikrobloga

7 lipca prezydent Rosji Władimir Putin na spotkaniu z liderami partii parlamentarnych powiedział, że Rosja nie zaczęła jeszcze pokazywać, do czego jest zdolna w specjalnej operacji wojskowej na Ukrainie. „Każdy powinien wiedzieć, że w zasadzie jeszcze niczego nie zaczęliśmy” – powiedział.

„Dzisiaj słyszymy, że chcą nas pokonać na polu bitwy. Cóż mogę powiedzieć? Niech spróbują. Wiele już słyszeliśmy, że Zachód chce z nami walczyć do ostatniego Ukraińca. To tragedia dla narodu ukraińskiego. Ale wygląda na to, że wszystko zmierza w tym kierunku ”- powiedział Putin na spotkaniu z kierownictwem Dumy Państwowej i przywódcami frakcji.

Rosja jak widać jeszcze niczego nie pokazała - 3 korpus zaraz wjedzie, elitarne oddziały weteranów, terminatory, bumerangi, armaty, sarmaty XD

#wojna #ukraina #rosja
Pobierz
źródło: comment_1657226616GnOahgv2kb8xPPLD4RCKnq.jpg
  • 16
Rosja jak widać jeszcze niczego nie pokazała - 3 korpus zaraz wjedzie, elitarne oddziały weteranów, terminatory, bumerangi, armaty, sarmaty XD


@pablum: no XD Dosłownie przed chwilą oglądałem tę jego wypowiedź. Ukraina nie ma lekko. Straty są duże, kraj #!$%@?, ale te rosyjskie twierdzenia o "gestach dobrej woli" albo o tym, że "jeszcze nie zaczęliśmy walczyć" to jest żałosne. W to może uwierzyć tylko jakiś idiota. Żaden kraj nie będzie poświęcać dziesiątek
@janusz002: No im większy spadek zaufania do tego co mówią ich własne media, tym lepiej. Przytoczę znowu Striełkowa. Otóż nieraz irytował się na rosyjskie źródła informacji. Nazywa rosyjski sztab klaunami i marudzi, że często musi sięgać do ukraińskich kanałów telegram, bo rosyjskie media milczą na ogromną ilość tematów, które wymagają komentarza, a zamiast tego rzuca się historyjki bez pokrycia. Że należy budować rosyjską machinę propagandową, bo przeciętni Rosjanie są narażeni na
@GrafikaUltraHaDe: nie zostały przepite ale programator+kody z karteczki zajmą przynajmniej 12-18 godzin a USA ma swoich informatorów gdy do tego dojdzie
@zjadlbym_kebaba: aż tak to nie - większość wie, ż eto ściema ale boją się reakcji teściów od których nie raz pożyczyli pieniądze na remont lub budowę
@To_ja_moze_pozamiatam: oczywiście, że widzą - to nie są orangutany tylko homo sapiens - chodzi o to, że za każdą krytykę armii wielkiej