Wpis z mikrobloga

Ciekawe jaką część kredytów stanowią ludzie, którzy się na niego zdecydowali tylko i wyłącznie z powodu dodatkowej kasy z #500plus Słyszałem dużo razy, z ust ludzi posiadających już dzieci w chwili wdrożenia programu, że "teraz kredyt sam się będzie spłacał". Imo to gówno jest głównym powodem #!$%@? gospodarki, aniżeli kredyciarze sami w sobie. #!$%@? przeświadczyli tych ludzi, że stać ich na ratkę, remonty, samochody, domy i teraz wszyscy mamy #!$%@?.
#nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 27
@TaSQ rozbudzenie oczekiwań narodu rozdawnictwem i propagandą sukcesu by teraz to gasić w pośpiechu to PiS w pigułce. To samo teraz robią z deweloperami, tuczyli ich a teraz robią z nich wroga klasowego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TaSQ: 500+ ruszyło ta kule śnieżną. Na początku pojawiła się dodatkowa kasa + część kobiet zostało wyłączone z rynku pracy. Pojawił się popyt i presja na zmniejszenie bezrobocia. Potem to już wszystko się nakręcało. Następnie doszły realnie ujemne stopy procentowe, i pierwsze podwyżki cen nieruchomości. Potem to już z chciwości kula śnieżna się napędzała. Ostatnia faza to ubranie całej ulicy w drogie nieruchy na historycznie najtańszy kredyt na zmiennej stopie.
  • Odpowiedz
@Vetinari: W 2020 na umowie zlecenie 3k w aplikacji banku mogłem wziąć od buta 120k. Jestem pewien, że pary, nawet z dziećmi, na luzie dostawały po 300k co najmniej.
  • Odpowiedz