Wpis z mikrobloga

@vorio: No właśnie zastanawiam się, czy jeśli ktoś jest prawdziwie szczęśliwy, to traci czas aby pokazywać jeszcze innym dookoła że jest szczęśliwy, jaki to ma cel? #szczescie #depresja

Wychodzi czlowiek po bułki na miasto widzi te zakochane pary jakie są szczęśliwe, wchodzi zobaczyć newsy a tam masa zakochanych par dodaje jakieś foty.
a po co? zeby #!$%@? innych ludzi? Ja nie wrzucam bo i nie szukam poklasku


@vorio: Mordo, oni nie wrzucają tego żeby cię #!$%@?ć albo innych smutnych spierdonów xD Ludzie szczęśliwi mają na socjalach cały krąg znajomych i tyle. Dla nich wrzucają.
Jeśli nie jesteś w stanie napisać nic w temacie psychologicznych aspektów social mediów, to opuść wątek.


@unitrax: Ludzie szczęśliwi są często gdzieś razem -> są razem więc robią sobie fotki razem -> takie wstawiają na np Insta. Nazwij mnie #!$%@? ale ja nie widzę w tym nic dziwnego.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unitrax: oczywiście, że mogą. Niektórzy po prostu chcą podzielić się ze znajomymi tym co robią. Inni na zasadzie wkurzenia reszty. To nie jest takie proste o jednej odpowiedzi.

Powiedziałbym że osoba z pierwszej opcji może być szczęśliwa i zdrowa psychicznie, bo nie rozpatruje tego wyłącznie pod kątem pokazania się i robienia innym źle. Natomiast nie każdy zazdrości, a nawet miło spojrzy że ktoś jest szczęśliwy.