Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka #stragan

Cześć, w końcu się zdecydowałem pozbyć kilku rzeczy, aby zrobić miejsce na nowe.

LINK DO ZDJĘĆ - LINK DO ZDJĘĆ

Flakony:
Thierry Mugler A Men - około 50ml (chyba, że połowa gwiazdki, to nie połowa flakonu - 120zł
JPG Le Male Terrible - nie jestem w stanie zweryfikować ile zostało ml, widać na zdjęciach - 100zł
JPG Le Beau Male - na moje zostało około 70-80ml - 90zł
JPG Fleur du Małe - tutaj nie wiem ile zostało. Jak popatrzę pod światło, to jest do krocza - 50zł

Dekanty:
Afnan Turathi Blue - około 30ml - 35zł
Joop Nightflight - około 5ml - 30zł
Al Haramain Mystique Homme - około 12ml - 10zł
Armaf Craze - około 8ml - 15zł

Generic Oils - podróby perfum mieszane przez araba w dzbanie (perfumy są mieszane w dzbanie, nie arab). Nie są to oryginalne zapachy, a ich imitacje. Kiedyś dawno dawno temu były tutaj zamawiane przez kilku Mirków z tagu i tak wszedłem w ich posiadanie.

Wszystkie flaszki z Generic Oils są rozrobione w proporcjach 1:2(1ml oleju - 2 ml alkoholu (w moim przypadku był to spirytus) chyba, że jest napisane przy nich inaczej. Od razu zaznaczam, że nie są to oryginały z flaszek, żeby nie było później zdziwienia.

LISTA ZAPACHÓW Z GENERIC OILS:
Chanel Allure Homme Sport - około 25-30ml - 15zł
Roja Elysium - około 20 ml - 10zł
Xerjoff - XJ 1861 Naxos - Nierozrobione 10ml - 15zł
Gucci Gucci Rush for Men - około 30ml - 15zł
Creed Green Irish Tweed - Nierozrobione 10ml - 15zł\
Memo Paris African Leather - około 25ml - 15zł
Xerjoff Mefisto - około 15ml - 10zł
Tom Ford Grey Vetiver - około 25ml - 15zł
Xerjoff Alexandria II - około 30ml - 15zł
MFK APOM Homme - około 10ml - 7zł
Valentino pour Homme - około 30ml - 15zł
Creed Virgin Island Water - około 10ml - 7zł

Wysyłkę możemy ogarnąć albo z OLX, albo z waszą własną etykietą. Na tagu nie jestem od wczoraj, więc jak coś to wszystko co tu opisałem to prawda (jestem nawet wymieniony w dokumencie w belce tagu). Jak ktoś potrzebowałby dokładniejszych zdjęć, bądź numerów batch z flakonów, to śmiało pisać w komentarzach czy na priv. Ewentualne negocjacje cen jak najbardziej możliwe. Wysyłka raczej dopiero w następnym tygodniu, bo muszę ogarnąć pudełka i folię bąbelkową, o ile znajdą się w ogóle chętni na te rarytasy.

Miłego i pachnącego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 27
Tom Ford Grey Vetiver - około 25ml - 15zł

Creed Virgin Island Water - około 10ml - 7zł

Creed Green Irish Tweed - Nierozrobione 10ml - 15zł\

Roja Elysium - około 20 ml - 10zł

@korbuzz: poproszę