Wpis z mikrobloga

Korek na Jagodnie po usunięciu buspasa. Godzina 15:40 w środku tygodnia.

Status:
Samochody tracą 0 minut na stanie w korku od Świeradowskiej, a traciły 15 minut.
Autobusy tracą 0 minut na stanie w korku od Świeradowskiej, a traciły 12 minut.

Wniosek:
Korki są przez tych przeklętych blachosmrodziarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli ktoś tu zagląda ze ZDiUM to chętnie pomogę w likwidacji kolejnych korków. Zapraszam do kontaktu.

#wroclaw
Ogau - Korek na Jagodnie po usunięciu buspasa. Godzina 15:40 w środku tygodnia. 

S...

źródło: comment_1657203658VclaklYvIKHyAPoYT86Nhe.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Ogau: trzymam kciuki żeby ten stan utrzymał się jak najdłużej. Chętnie sprawdzę jak wygląda sytuacja za ok 1 msc, bo po jednym dniu to nie ma co przesądzać. Jest wiele badań, które mówią, że dodanie kolejnego pasa w krótkim terminie rzeczywiście pomaga, natomiast po pewnym czasie wszystko wraca do normy. W końcu będę mógł się przekonać na własne oczy jak to jest z tymi badaniami.
  • Odpowiedz
Chętnie sprawdzę jak wygląda sytuacja za ok 1 msc, bo po jednym dniu to nie ma co przesądzać. Jest wiele badań, które mówią, że dodanie kolejnego pasa w krótkim terminie rzeczywiście pomaga, natomiast po pewnym czasie wszystko wraca do normy. W końcu będę mógł się przekonać na własne oczy jak to jest z tymi badaniami.


@dstrdstr: na zdjęciu widzisz że lewy pas stoi. On stoi bo czeka na skręt w
  • Odpowiedz
Ciekawe jak będzie jak się zacznie rok szkolny, bo teraz ogólnie jeździ się na luzie


@grzegorz_kk: dokładnie. Takie pustki, że po centrum można jeździć tyłem, a nikt nie zwróci uwagi.
  • Odpowiedz
@grzegorz_kk: @symis: @Darth_Gohan: ja wiem, że mamy wakacje, ale jak to jest, że wczoraj korek był, a dzisiaj wziął i znikł ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Tam się zaraz i tak wszystko spierdyli, bo dojdzie skrzyżowanie z Lutosławskiego, ale chociaż przez chwilę ludzie zaznają luksusów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Darth_Gohan: Nie zapomniałem :p Co nagle to po diable. To trzeba na spokojnie. Magistrat #!$%@?ł by się w akcji jakby mieli wszystkie lub większość buspasów od razu zlikwidować :D
  • Odpowiedz