Wpis z mikrobloga

Jakim składem gracie/będziecie grać? U mnie to:
- własna postać Druid, bo podoba mi się pomysł na zmiane w rózne stworzenia, z których każde moze być użyteczne. Bedzie pełnić funkcję tanka
- Gale(bo wizard moze się uczyć zaklęć ze zwojów i mozna przebierać w zaklęciach)
- Astarion( bo lubie rouge'ow i to chyba najciekawszy fabularnie bohater)
- zastanawiam się nad Lae'zel z dwuręczną bronią(taki off-tank), Shadowheart bo kleryk to zawsze dobra rzecz w składzie i Wyll bo też ma ciekawe zaklęcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szkoda ze rozmiar druzyny ograniczony jest do 4 bohaterów. Bedzie trzeba przejść dwa razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#baldursgate3
  • 4
@tallman: Ot, taki #!$%@? z tą trójką towarzyszy od czasów Neverwinter Nights 2. Choć nie wiem (bo nie pamiętam) czy czasem już KotOR tego nie wprowadził.

Ja chcę grać czarnoksiężnikiem i kusi mnie grać właśnie Wyllem, ale to dopiero jak będzie pełna wersja. Tak dotychczas fajnie mi się grało barbarzyńcą i czarnoksiężnikiem właśnie (ha tfu na nowe tłumaczenie na czarownik).

A co do Astariona to w ogóle go nie polubiłem. Wręcz
@Imperator_Bazantow szkoda że nie ma opcji wyboru klasy towarzysza trochę na wzór DOS2 gdzie mogłeś wybrać jedną z trzech klas przy ich dodawaniu. Bo na ten moment nie można będzie mieć jednocześnie Barda, druida i rangera w jednym składzie. A nawet jeśli dodadzą towarzyszy z takimi klasami w późniejszym etapie gry to i tak nie lubię się rozstawać z tymi których wybrałem na początku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tallman: Ja będę grał krasnoluda tarczowego pod barbarzyńcę, to jak ta rasa kosi jak wpakujesz w siłę i kondycję jest niepojęte. Jeszcze jak weźmie się mistrza broni oburęcznego.
Dojdzie jeszcze Lae'zel jako wojownik, też pod dwuręczna
Shdowheart, bo wiadomo, że bez kleryka jest ciężko.
Nie wiem jeszcze czy Helia, niziołka która ma dojść będzie bardem czy druidem. Jakby była jednak bardem to na 100% bym ja wziął.
Wylla, Gale'a i Astariona