Wpis z mikrobloga

Czy mirko wie gdzie w #bialystok można dobrać, sprawdzić i kupić krzesło/fotel ergonomiczny?
Nie chodzi o gamingowy, ani klasyczny biurowy.
Cena pewnie ok 2k, mechanizm sync, wygodne podparcie lędźwi z regulacją, nie za pomocą suwanej poduszki itp?
Foto dla atencji, ale coś w ten deseń:
lurker - Czy mirko wie gdzie w #bialystok można dobrać, sprawdzić i kupić krzesło/fot...

źródło: comment_1657190447qJUEQh5tQkaxDAgoi3PN0n.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanPrezes_PL: tak robiłem, ale recenzji po 2 latach użytkowania nie ma za dużo, a te co są nie są zbyt pochlebne. Ludzie zazwyczaj nie chwalą się szczęściem, tylko właśnie złymi emocjami.
  • Odpowiedz
@lurker: W białymstoku jest same g---o, jak chcesz się przysiąść to trzeba jechać dalej. Regulacja lędźwiowa nie jest potrzebna przy dobrze wyprofilowanym fotelu. Zobacz sobie Herman miller cosm. Żadnej regulacji lędźwiowej a fotel sztos. Ja mam embody i nawet tam nie ma jako takiego regulowania podparcia lędźwiowego.
  • Odpowiedz
@ponik_kolny: fajnie, tylko poza moim budżetem. Na fotel za 6k to mnie nie stać :)
Ale niestety tego się obawiałem, że najbliżej to w Warszawie będzie można się przysiąść.
Z tą regulacją do lędźwi, to tak na zasadzie filtru, że nie poduszka, tylko coś co nie będzie co chwilę zmieniać pozycji jak p---b..., jednak jeśli można bez regulacji, to tym lepiej :)
Dzięki za protipa
  • Odpowiedz
@lurker: też szukałem jakiegoś sklepu gdzie można kupić fotel i w Białym nic takiego nie ma. W sklepach meblowych znajdziesz może po 2-3 modele na wystawie :/
  • Odpowiedz