Wpis z mikrobloga

@Bleck: Racja, to mogłaby być Polska gdyby dodać do koloru wody nieco odcienia gównianego, trochę chmur na niebie i zawalić cała plaze januszami, gowniakami i parawanami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pablooooo tak, tak ;) byłem i w Turcji i innych miejscach na Środziemnym i akurat polskie plaże i linia brzegowa wyglądają przy nich zarąbiście :)
@zasadzka01: Widocznie mamy inne poczucie estetyki, albo wybierales hotele po taniości, bo nad Bałtyk nie wybrałbym się nawet gdyby mieli mi zapłacić - brudne i zimne morze, linia brzegowa zawalona bez estetyki, ładu i składu parawanami i januszami z rozwrzeszczanymi gowniakami i na ogół syf. Dziękuje za taki wypoczynek
@pablooooo to nie tak, byłem jak turysta w samych najładniejszych zakątkach na Środziemnym i tam jest inaczej i lepiej pod wieloma względami, ale w Polsce moim zdaniem plaże tez są piękne. Szerokie plaże, biały piaseczek, ładny linia lasu przy morzu, czasami jakieś klify. No jest ładnie, ale to trzeba w czerwcu lub we wrześniu, a niestety wtedy pogoda niepewna (chociaż w praktyce często lepsza niż w lipcu) no i nie każdy może