Wpis z mikrobloga

Chciałabym zasypiać tak lekko jak kot. Od jakiegoś czasu każdy sen poprzedzony jest rozmyślaniem o przyszłości, strachem przed nią, bo maluje się w ciemnych barwach, jak smoła. Chociaż, żeby nie wyjść na skończoną marudę dziękuję za brak pobudek w nocy. Śpię ciągiem za mało zamiast za mało z przerwami. Jest postęp.
#sen #depresja #kitku #pokazkota
Pobierz
źródło: comment_1657144759NHYJKb29ltWLOMJaXGcPdV.jpg
  • 15
@Zaczytanaa: Nie martw się, jeśli nie masz na coś wpływu, to po prostu musisz to przetrwać. Jednak jeśli masz wpływ, to musisz starać się chociaż minimalnie pomóc swojej przyszłości aby łatwiej było spać, mam na myśli uczucie, ze może będzie dobrze (ja np. jaram dużo, ale to jest tylko odskocznia, która wpędzi Cię w kolejne kłopoty, bo będziesz miała #!$%@? na wszystko) Pozdrów kitku
@Zaczytanaa: staw czoła, bądź winnerem, wiem, że czasem brakuje sił, że gdy się kumuluje, to jeszcze bardziej demotywuje, ale im bardziej zacznie Tobie wychodzić, to wszystko stanie się coraz łatwiejsze. Nie idź tą drogą odwlekania, co będzie to będzie, ja żałuje i coraz trudniej się za wszystko zabrać.