Wpis z mikrobloga

Arsenal kontaktował się z Lazio w sprawie możliwości ściągnięcia Sergeja Milinković-Savića, ale cena przekraczająca 65 mln € i bycie dwa lata starszym od Tielemansa kieruje Edu w stronę ściągnięcia do klubu Belga. Kanonierzy mają przyśpieszyć działania w sprawie transferu Tielemansa w najbliższym czasie i są pewni, że uda im się go pozyskać w okolicy £30 mln pomimo zainteresowania Newcastle i pomniejszego United.

źródło: tier 3, ale to exclusive Marka Irvina, które zazwyczaj były dość sprawdzonymi informacjami.

Fabrizio Romano mówił dzisiaj, że Arsenal ma już przygotowaną alternatywę dla Raphinhi i jednak planują ściągnąć nowego skrzydłowego. Ten tydzień powinien być decydujący w sprawie Lisandro Martineza, piłkarz mocno naciska na transfer do Premier League

Fiorentina nie dogadała się z ojcem Floriana Grillitscha, który jest jego agentem. Sam piłkarz jest dostępny z wolnego transferu i miał być tanią alternatywą dla Torreiry. Póki co Urugwajczyk był łączony tylko z Lazio Lolito, który jest dusigroszem, cebularzami z Fiorentiny, którzy proponowali 7-8 mln € i Valencią, która pod Limem jest w zasadzie klubem na skraju bankructwa.

Arsenal rozpatrywał Adama Hlozka jeżeli Nketiah nie przedłużyłby kontraktu z klubem, aczkolwiek jedynie Bayer Leverkusen godził się na spory procent z następnej sprzedaży i najprawdopodobniej Arsenal tak jak Sevilla nie dogadałby się ze Spartą Praga.
#arsenal
Pustulka - Arsenal kontaktował się z Lazio w sprawie możliwości ściągnięcia Sergeja M...

źródło: comment_165712915395tqE3tg1OQ6j66aMMuDxB.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Pustulka: Swego czasu pamiętam jak się prawie wszyscy jarali Milinkoviciem-Saviciem, mówili że kwestia czasu aż go gigant wyciągnie z tego Lazio ale jak widać czas go szybko zweryfikował.
Boje się, że Tielemans to bedzie casus Xhaki - świetny w repce a przeciętny w klubie.
Ja ciągle mam nadzieje, że te plotki o Parteyu nie okażą się prawdą bo wtedy tracimy jedynego sensownego ŚPD w klubie.
  • Odpowiedz
Ja ciągle mam nadzieje, że te plotki o Parteyu nie okażą się prawdą bo wtedy tracimy jedynego sensownego ŚPD w klubie.


@Pietrzykowski: Partey przebywa w areszcie i plotki są o nim, nie ma co zakładać, że artykuły są o kimś innym, gdy nie pojechał na obóz do Niemiec, a James McNicholas i Chris Wheatley pośrednio potwierdzili, iż chodzi o niego. Możesz jedynie liczyć, że zostanie uniewinniony wówczas i tak klub go
  • Odpowiedz