Wpis z mikrobloga

Ludzie z tagu #perfumy potrzebuje porady.

Chcę dobrać sobie jakiś fajny, oryginalny perfum. Na papierku w Douglasie, Sephora pachnie to inaczej niż na skórze. Na skórę psiknę max 2-4 perfumy i po paru godzinach już czuje, że jednak są nie dla mnie. Pomijam to, że zapachy się mieszają.

Czy można gdzieś dostać takie próbki nawet na jedno psiknięcie. Tak żebym mógł sobie codziennie przetestować jakiś zapach?
No nie będę chodził codziennie do galerii. Jakoś nic nie mogę dla siebie znaleźć, więc próbki byłyby chyba jedynym sensownym rozwiązaniem.
  • 14
Wystarczyłyby dosłownie takie próbki na jedno psiknięcie. Przetestowałbym 50 perfumow za jakąś rozsądną cenę i wtedy już bym wiedział co kupić. Na podróbkach testów nie chce, bo one inaczej pachną niż oryginały.
@halibut_rozmiar44 Miałem podobnie. Wchodziłem do perfumerii, sprawdzałem z 10-15 zapachów na blotterze i prawie wszystko super mi się podobało. Potem zamówiłem odlewki od mireczków i jednak różnice na skórze są. Dlatego teraz jak chodzę, to sobie z raz czy dwa psiknę z 2/3 zapachy na rękę i tak testuję. Albo pozostają odlewki od mireczków. Papierek kłamie w uuuuuj
@halibut_rozmiar44 A co do chodzenia cały czas do galerii, to sam miałem tydzień gdzie codziennie zaliczałem po 2 perfumerie w 3/4 galeriach bo głupio by mi było psikać wszystko w jednej przez 2h xD Pewnie i tak mają wywalone, bo setki ludzi przez dzień przejdzie przez sklep i nie zwracają na to uwagi :)
próbki nawet po 1ml na internecie będą kosztować 10-15zł minimum, za tyle to masz odlewke 5/10ml od mireczka


@halibut_rozmiar44, @bob_wylan_stone2 : Całkowicie się nie zgadzam. 1-2 ml wystarcza, żeby wstępnie zapoznać się z zapachem (3-4 intensywne aplikacje). Szczególnie jak dopiero zaczynasz przygode z tematem. Próbki większości popularnych zapachów znajdziesz na allegro poniżej 10zł. Zazwyczaj 5-7zł. Jeszcze nie widziałem podrób w próbkach (raczej słaby biznes ;) ) ale zawsze oczywiście warto uważać.
@halibut_rozmiar44: Ciężko raczej o próbki. Prędzej odlewki perfum, ale 90% tych stron to imo scam jak patrzę po opiniach. Mógłbym podać ze 2-3, ale nie chciałbym Cię na minę wprowadzić. Wpisz sobie na Google "próbki perfum" lub "odlewki perfum" i może znajdziesz coś legitnego. Chyba, że tak już szukałeś i właśnie sam widziałeś opinie.