Wpis z mikrobloga

@Defined: nie w tym rzecz xd mnie bawi/dziwi ta desperacja bijąca od pierwszych wymienionych wiadomości żeby zaruchać xd i nie mówię o tinderach czy coś bo nie mam takich kont, mówię o normalnych relacjach budowanych w prawdziwym świecie. Boy, slow down, daj sobie szanse żeby poznać mój paskudny charakter
@borzeczka: Nie wiem, ludzie są różni i nie powinno się generalizować. Piszesz coś o pierwszych wymienionych wiadomościach, a potem coś relacjach budowanych w prawdziwym życiu. To w końcu w prawdziwym życiu, czy w internecie? Bo jak w prawdziwym życiu, twarzą w twarz, to chyba można odsiać takich ludzi, poznając opinię o tym człowieku na podstawie opinii innych, opinii środowiska w którym się przebywa.
@Defined: z opiniami innych jest tak jak z dupą, każdy ma swoją. Ponadto oczywiście zachowanie każdego z nas jest inne w gronie ludzi a inne kiedy już rozmawiasz z kimś 1:1 (czy wlasnie piszesz z kimś, z kim przebywasz w jednej grupie towarzyskiej). Wlasnie ten kontakt 1:1 jest najistotniejszy. Zdumiewa mnie zwyczajnie podatność facetów na krótkie spódniczki i pomroczność jasna jaka pada na umysły chłopów niezaleznie od wieku.