Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Latające Mirki pytanie takie. Jak to jest w samolotach z wodą dla dzieci? Wszędzie gdzie czytam to jest mowa o wodzie dla niemowląt. U mnie dwójka purchlaków 2 i 6 lat. Przejdzie butelka wody w bidonie na głowę przez kontrolę czy muszę kupować w duty free?
#podroze #dzieci #lotnictwo #loty #samoloty
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Borysko_88: ja nigdy nie mailem problemu z piciem dla dzieci w bidonach. Nawet nie robili mi problemu z actimelami jak powiedziałem że to dla dzieci. Raz musiałem spróbować tylko przy celniku czy to faktycznie napój jest w bidonie :p
@Borysko_88: bez problemu zawsze woda w bidonie młodego przechodziła przez wszystkie kontrole, w razie czego wylejesz albo wypijesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli dziecko pije mleko weź pusty termos i w samolocie poproś obsługę o gorącą wodę do termosu.
@Borysko_88: Kompletnie zależy od lotniska. Czasami nie pozwalają w ogóle, czasami jedna mała butelkę a czasami mają wyrąbane.
We Wrocławiu są bardzo pobłażliwi. Ale weź lepiej fabrycznie zamknięta butelkę bo na bidon mogą krzywo patrzeć i dodatkowo testować wodę.
We Wrocławiu nawet przechodzi wózek dla dziecka mimo że niby tylko do 2 lat za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam dzieci w prawie takim samym wieku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konrado12: jak córa była mniejsza to wtedy mieliśmy właśnie termos i mleko modyfikowane, ale teraz dzieci większe i dlatego pytam.
@Fafu: wózka już nie używamy. Jeszcze go mamy, ale jest już tak rozklekotany, że chyba by nie przeżył wakacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Weźmiemy chyba puste bidony z filtrami i nalejemy kranówy.