Wpis z mikrobloga

Witajcie.
Jestem jednym z rodziców, pokrzywdzonych przez mafie nazwaną umownie "Xayoo Industries" jednak pragnę pozostać anonimowy.
Podjąłem wyzwanie zbanowania wszystkich użytkowników tej mafii która funkcjonuje na portalu Twitch.
Sposób działania w sposób jasny godzi w regulamin Twitch a ja od 6 dni jestem w stałym kontakcie z administracją Twitch.
W załączeniu przesłany email, oraz odpowiedź zespołu twitch na moje zgłoszenie.
Xayoo teraz twoja kolej. Gotowy? Industries is Over Party.

Moje zgłoszenie w załączeniu.

Rezultat już znacie.
Pozdrawiam

#xayoo #japczan #famemma
kopacz_internetowy - Witajcie.
Jestem jednym z rodziców, pokrzywdzonych przez mafie ...

źródło: comment_16570564410EUTIoM76jYcYMtMIF0INb.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@RapIArbuzy: @malinq: Po pierwsze to autor sam pierwszy wytykał innym brak znajomosci języka angielskiego. Samemu pisząc na poziomie 11 latka, czymś innym są drobne błędy jak gramatyka czy w mówię problemy z akcentem a czymś innym jest budowanie zdań kompletnie bez sensu które dopiero po dosłownym tłumaczeniu na polski zaczynają nabierać sensu. Wiec nie wyzywaj tutaj od śmieci przez których ludzie maja barierę językowa. Sam na codzień pracuje w języku
  • Odpowiedz
a czymś innym jest budowanie zdań kompletnie bez sensu które dopiero po dosłownym tłumaczeniu na polski zaczynają nabierać sensu.


@GoodGuyChucky93: twoje #!$%@? się jest bez sensu - w tekście wszystko jest zrozumiałe. #!$%@?
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Każdy kto ma do czynienia z językiem angielskim i nie ma kija w dupie wywnioskuje z kontekstu ze gość mówi ze jest ofiara jakichś mafiozów ale jak ktoś jest #!$%@?ącym się dzbanem będzie traktował zgłoszenie do twitcha jak jakiś mega ważny dokument w którym wszystko musi być tip-top.
  • Odpowiedz
@malinq: ty chyba nie ogarniasz co to znaczy porozumiewanie na co dzień tzw small talk w którym nikt tak nie patrzy na błędy i a, wysyłanie oficjalnej korespondencji w jakieś waznej sprawie dla mnie. Ogarnij sie. Ja bym chociaż sprawdził dla przyzwoitości czy poprawnie jest napisane bo takie coś mi by było wstyd nawet w szkole dać nauczycielowi od angielskiego
  • Odpowiedz
a bym chociaż sprawdził dla przyzwoitości czy poprawnie jest napisane bo takie coś mi by było wstyd nawet w szkole dać nauczycielowi od angielskiego


@ziko100: o nie! jak ktoś może postępować inaczej od Ciebie?!!?!?!?!? przeproś matkę usuń konto
  • Odpowiedz
@iAmTS: Muszisz jednak wiedzieć że korespondencja nie musi być poprawna gramatycznie a jedynie zrozumiała w odczycie. Popracujesz trochę na supporcie to zrozumiesz :) Zdecydowałem się wybrać formę angielską zgłoszenia, pomimo że nie potrafię za dobrze pisać po Angielsku, ponieważ Administracja w stanach ma większą decyzyjność i mniejsze przywiązanie do twórcy, mówiąc wprost, taki japczan to dla nich nikt i go wywalą, analogicznie w polskiej administracji wszyscy go znają i procedura jest
  • Odpowiedz
@malinq: to że na początku potraktowałem poważnie świadczy że nie jestem uprzedzony i staram się normalnie pisać niezależnie do kogo ale jak jakieś gówniarskie teksty klepiesz no to człowiek jednak sobie uświadamia że jednak sam popełnia błąd pisząc cokolwiek jak nie wie do kogo się zwraca
  • Odpowiedz
to że na początku potraktowałem poważnie świadczy że nie jestem uprzedzony i staram się normalnie pisać niezależnie do kogo ale jak jakieś gówniarskie teksty klepiesz no to człowiek jednak sobie uświadamia że jednak sam popełnia błąd pisząc cokolwiek jak nie wie do kogo się zwraca


@ziko100: widzę, że zrobisz poczwórnego fiflaka, żeby tylko nie przyznać się do błędu. Klasyczny internetowy napinacz
  • Odpowiedz