Wpis z mikrobloga

Oliwia dzisiaj na livie powiedziała,że nie reklamuje wszystkiego bo nie chce być jak inni słupem reklamowym. Nie obserwuję uczestników,widzałam wcześniej że Karolina ma sporo współprac i tu pytanie do osób które obserwują uczestników. Czy rzeczywiście tyle reklamują? Czy tradycyjnie Ocean Apart i jakieś usługi.
#hotelparadise
  • 15
@patricia: generalnie to wszyscy mało reklamują z HP5 - porównując do poprzednich edycji można wręcz powiedzieć że prawie nic.
Jak chodzi o pojedynczych uczestników to Oliwka wg mnie dużo nie reklamuje - czasami jakiś szrot za jedzenie/usługi - trudno to nazwać nawet poważnymi współpracami. Mocno działa Domi - co się da to reklamuje i wykorzystuje swoje 5min do gry w teledyskach/koncertach/eventach/różnego typu nagrywkach itd. Są też byli uczestnicy którzy praktycznie niczego
@kipman1: Już po uczestnikach poprzednich edycji było widać,że mało kto potrafi wykorzystać szansę jaką dostali. Tak jakby nie mieli na siebie pomysłu i czekali aż samo przyjdzie. Wiadomo,że uczestnicy wcześniejszych edycji mieli łatwiej,było większe zainteresowanie,nie było przesytu tymi wszystkimi reklamami. Internet był też inny. 3 lata temu 300tysiecy Marietty na insta robiło wrażenie,teraz jest tylu influencerów,że trudno zatrzymać widza. Dla mnie przykładem pary która świetnie odnalazła się w tym świecie jest
@patricia: W sumie prawda - Magda i Igor świetnie się odnajdują w internecie, ale mają mocne plecy bo nie każdy influ co ma 300k dostaje współprace z CocaColą, Adidasem czy Sony. Nie zmienia to faktu że z dużą łatwością poruszają się w internecie i robią to bez napinki i z lekkością którą mają także Jay i Eliza, którzy wydaje mi się że w dłuższej perspektywie czasowej będą jeszce bardziej skuteczni. Porównując
@Lolek1011: wixon mało tego, że ciągle coś reklamuje, to na storkach widzę (a właściwie widziałam) tylko: nowe włoski kochani robiłam tu i tu, metodą taką i sraką; nowe pazuuuurkiii; mejkap artist; zabieg na magiczne usuwanie rozstępów.
#!$%@?, laski, serio?