Wpis z mikrobloga

@moll: @Katiee: nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić, że taka laska z insta 8,9 czy 10/10 tak po prostu siada na kibel i jej gowno wylatuje z dupy. To niepojęte dla mnie
  • Odpowiedz
@Felixu: dlaczego? Ty też to robisz, gdyby nie to, to byś umarł. Chciałbyś, żeby taka laska, umarła od nadmiaru kału w jelitach?
  • Odpowiedz
@moll: ale sranie u chłopa mimo ze to uwłaczająca czynność jest częścią męskości, jak sie taki samiec pozadnie zesra to tak jakby oznacza swój teren, swoje łowisko
  • Odpowiedz
@moll: bo śmierdzi i dupa brudna, najgorzej gdy najpierw wezmiesz prysznic a tuż po nim sie zachce srac i dupa swiezo umyta i pachnącą uwalona od kału zostaje
  • Odpowiedz
@Felixu: jak śmierdzi i brudna dupa to niewłaściwa dieta lub problemy z jelitami. Sprawdź sobie swój stolec ze skalą bostońską, a potem kombinuj co da się poprawić z jedzeniem, żeby kupa była lepsza.

I nie patrzysz, że taka kupa to "ekspresowe" odchudzanie - po kupie jesteś lżejszy i obwód brzucha też się zmniejsza
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: nie mam bidetu, papier idzie az bedzie bialy po mocnym podcieraniu, czasami nawet krew poleci od podcierania. Dobrze ze dupa ogolons to przynajmniej cyganskich korali nie ma
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: leci najprawdopodobniej przez to ze ja tsm sie gole maszynka co 3-4 dni i skora podrazniona, a ze ja siedzac na kiblu robie dlugie posiedzenia to tez ponoc wplywa na to no i sila podcierania swoje robi. W kupie krwi nienma więc łaka dupy nie ma :v
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: znajac moje szczescie to gdybym uzywal tego papieru to w czasie wycierania mokry papier by mi sie rozdarł przy tarciu i palce uwalone w czekoladzie by byly
  • Odpowiedz
@Felixu: laski normalnie srają, nie raz miałam okazję zrobić to w lesie, a po obżarstwie nawet puszczałam głośne i cuchnące bączury przy moim niebieskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma to jak zaznaczyć swojego niebieskiego jako swoją własność takim właśnie bąkiem.
  • Odpowiedz