Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felixu: w ogóle niedawno jak bywał Pan rumun z IBM, to można było zobaczyć taki proces robienia kupy przez kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
laski normalnie srają, nie raz miałam okazję zrobić to w lesie, a po obżarstwie nawet puszczałam głośne i cuchnące bączury przy moim niebieskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma to jak zaznaczyć swojego niebieskiego jako swoją własność takim właśnie bąkiem.


@AlienFromWenus: szanuję, tak trzeba żyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chociaż merytorycznie, a nie wycieczki osobiste :P


@moll: Gdzie tu widzisz merytorykę? Jeśli czepiasz się poprawnej polszczyzny na takim poziomie, to robisz to dlatego że nie masz niczego merytorycznego do powiedzenia właśnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od dziś koniec srania, bo na złe ci to wychodzi
@Pralko-suszarka: faktycznie, stwierdzenie, że jesteśmy "obrzydliwe" niesie za sobą wiele merytoryki, znacznie więcej niż wytknięcie Ci, że nawet się poprawnie wysłowić nie potrafisz. My stwierdziłyśmy fakt - piszesz z błędami, Ty za to postanowiłeś podzielić się dość subiektywnym odczuciem
aktycznie, stwierdzenie, że jesteśmy "obrzydliwe" niesie za sobą wiele merytoryki


@moll: Dokładnie, jesteście mega obrzydliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale najobrzydliwszy to macie charakter. Jest taki sam jak to co wydalacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

znacznie więcej niż wytknięcie Ci, że nawet się poprawnie wysłowić nie potrafisz


@moll: Pewnie, jeden malusi pierdusi błąd oznacza, że nie potrafię się przecież wysłowić. Srałaś dzisiaj?
wie, bo uprawiamy razem rimming ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: Fuuu, lizać dup-sko z której codziennie coś czarnego wychodzi, typ nie ma chyba godności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a ty dlaczego srasz?


@AlienFromWenus: Moje sranie można porównać do wylewania jadu na femoidy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To po prostu wyrzucanie z siebie toksyn których wy jesteście