Wpis z mikrobloga

Cześć, mam problem ze zmywarką, rok czasu nie była używana, teraz mnie naszło aby ją odpalić i d--a. Niby szumi ale nie słychać wody, czas leci, w środku trochę piany i nic poza tym:/ ktoś ma jakiś pomysł co to? Na elektrodzie nie zapytam, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego ( ͡ ͜ʖ ͡)
#kiciochpyta #agd #zmywarka #elektronika
Hekate_1988 - Cześć, mam problem ze zmywarką, rok czasu nie była używana, teraz mnie ...

źródło: comment_1657014490wh2njQYIDlH3gtadMsEqMn.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Musisz wybrać cała wodę ręcznie, na dole jest pewnie osłona wirnika pompy - prawdopodobnie jest zablokowana i dlatego nie odciąga wody. Odblokuj , wyczyść i może ruszy
  • Odpowiedz
  • 0
@hurin @mam_flashbacki nic to nie dało, wyczyscilam dosłownie wszystko, to chyba takie kwadratowe coś przy wężu bo się napina jakby chciało ruszyć i puścić wodę no i d--a. Zadzwonię po jakiegoś zdziercę kasy bo innego wyjścia nie widzę, cała kuchnia jest zabudowana, śrubek w H więc sama nie dam rady. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@MMARS No co ty, w---w... się, spacerek w deszczu i po przemyśleniach doszłam do wniosku że będę myć te moje 4 bieda talerze i 2 garnki ręcznie. Tyle czasu już używam ściany płaczu że rozwiąże ten problem jak się garów dorobie¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@MMARS A daj spokój, ostatnio siadla mi lodówka, dzwonię po tych mietkach z nadzieją że przyjedzie i naprawi od ręki lub zabierze i w dwa dni zrobi, bo wiadomo, upały, bez lodówki jak bez ręki. Większość nie odbierała i nie odzwaniala, ale jak już się udało dodzwonić to kuźwa, foch że śmię dupe zawracać, jeden mnie wysmial jak spytałam czy o 16 może być, mietek stwierdził że o tej to on
  • Odpowiedz