Wpis z mikrobloga

Jak u was wygląda praca na sprincie? Zmieniłam ostatnio pracę i pracuję właśnie na sprintach, ale teraz jestem w takim momencie, że wszystkie moja zadania polegają na czekaniu, aż ktoś z biznesu zrobi swoje, żebym ja mogła zamknąć temat. No i mam wyrzuty, że nic nie robię xD
#pracbaza
  • 18
@turtledove: Mam podobnie, na statusie dostaję info że jest jakiś nowy temat od biznesu i muszę czekać na potwierdzenie i szczegóły od nich co zrobić. Tyle że to czasami trwa np. 2 tygodnie i nie mam co robić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już przywykłem i po prostu walę na daily że nie ma co robić i nikt się nie pluje.
@turtledove: jak jest projekt to mam #!$%@? i próbuje dopijać terminów. Ale są dni kiedy pół dnia, lub cały dzień leżę do góry do brzuchem i gram na konsoli, oglądam coś w tv.
@cagedindreams: nie używam jiry, do "tasków" azure devops, a tak to mamy inny wewnętrzny system "Clarity" więc wpisuje na początku tygodnia 40h na dany projekt i tyle, szczególnie ze jest on wewnetrzny to nikt jakos nie robi fochow. Sam czasami rwę się do pracy no ale nie ma czego.

Kiedys na stazu bylem w firmie audytowej gdzie spowiadalismy sie z kazdej minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°) to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turtledove: u mnie tak, że czasem udajemy, że jakieś sprinty mamy, ale tak naprawdę nic to nie zmienia, a wyceny mają tyle wspólnego z rzeczywistością, co cele inflacyjne NBP ( ͡° ͜ʖ ͡°)