Wpis z mikrobloga

@xPekka: nie, żołędzie nie są gorsze od schabowego
po prostu brakuje ci cierpliwości i smaku żeby zjeść coś co nie jest stworzone do tego aby ci smakowało
  • Odpowiedz
@jabl: psy są naturalnie od nas zależne,chyba ze przygarniesz sobie kilka zdziczałych które w razie co sobie coś upolują. Przez to ze są zależne, działają tak żeby się przypodobac. Niektórzy interpretują to jako przyjaźń lub co gorsza miłość.
  • Odpowiedz
@jabl: psy są naturalnie od nas zależne,chyba ze przygarniesz sobie kilka zdziczałych które w razie co sobie coś upolują. Przez to ze są zależne, działają tak żeby się przypodobac. Niektórzy interpretują to jako przyjaźń lub co gorsza miłość.


@Grubyzaur: naturalnie zależne? a dzieci nie są naturalnie zależne? co to w ogóle za termin xD w niektórych regionach świata jest niekontrolowany rozrost ilości psów bezpańskich i jakoś sobie radzą bez tej
  • Odpowiedz
@jabl: o ja, dobra bo widzę ze nie zrozumiales. Napisałem ze zdziczałe psy radzą sobie same, ale takie które są przy człowieku są zależne od niego. Niektórzy zle interpretują zachowania psa i nazywają to przyjaźnią lubi miłością. Niekontrolowany rozrost ilości psów bezpańskich może wystepuje, nie wiem. To są właśnie te zdziczałe o których pisalem
  • Odpowiedz
@xPekka: psy są wychowane i stworzone, aby mnie zadowolić? (ʘʘ)


@jabl: tak. Byly selektywnie rozmnazane zeby wzmacniac pozadane cechy i dalej sa.
  • Odpowiedz