Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zborro wiadomo mirku że mam na myśli starsze dzieci, jak nowosmrodek się drze to inna bajka - jeść, spać, kolka, boli. Do opanowania( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Miroslav2005: ja to mam bekę z tych banerów, bo odbieram go tak, że super program 500+ który miał wspomóc wzrost dzietności gówno dał i trzeba takie rzeczy produkować XDDDD
  • Odpowiedz
@Mochiron: jak ktoś samemu sobie nie jest w stanie zapewnić w miarę godnego bytu, a bierze się jeszcze za robienie potomstwa to dla mnie ma 20cm gwóźdź w mózgu.
  • Odpowiedz
@Miroslav2005: powiem tak, w tym kraju miałem problem ze żłobkiem, przedszkolem i lekarzem. Dziecko choruje, trzeba się nim zająć to w pracy krzywo patrzą. Zrobię drugie dziecko kiedy będę miał czas nim się zajmować, czyli na emeryturze ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
W sumie to jeszcze bym dodal, ze nastapilo oswiecenie 2.0. Raz ze jest coraz wiecej ateistow (nawet w katolskiej polsce,) to w dodatku nowe pokolenia dostrzegaja bezsens i niesprawiedliwosc tego swiata, ktory bardzo sie uwidocznil za sprawa internetu. Raz ze swobodna wymiana mysli, nieskrepowane konwenansami rozmowy, podczas ktorych mozna poczytac pare gorzkich slow na swoj temat (w sensie jako ogol, nawet nie bezposrednio, ale po prostu czytasz czytasz i dostrzegasz ze w
  • Odpowiedz
@Miroslav2005: piwniczaki które nie trzymały nawet za rękę z całą stanowczością się wypowiadają dlaczego nie będą mieć dzieci xD
Kisnę z tych wypowiedzi xD w latach 50. na pewno ludzie zarabiali grube pieniądze i dostawali za darmo samochody i mieszkania, dlatego tyle się dzieci rodziło xD
  • Odpowiedz