Wpis z mikrobloga

@smierdakow: Pierwszy sezon to zbierałem szczękę z podłogi, potem im dalej tym gorzej, drugiego nie dokończyłem. Stranger Things obejrzałem prawie jednym ciągiem i nie mogę się doczekać kolejnego XD Mimo że ST to taka bajeczka bez głębszych rozkmin to ogląda się bardzo przyjemnie
  • Odpowiedz
  • 1
@GryzeKisiel w Stranger things zabrakło pomysłów po pierwszym sezonie, mimo że potencjał na zabawę był większy, z tego co słyszałem to na przykład American Horror Story ma dużo więcej sezonów, a trzyma świeżość ciągle i bawi się takimi klasycznymi schematami
  • Odpowiedz
  • 1
@belkot1122 no ja nie do końca to kupuję, jest to fajna rozrywka, ale no w pierwszym sezonie robiło to większe wrażenie, a potem jak już klimat nie robi aż takiej roboty, to ta durna fabuła już mi zaczęła trochę przeszkadzać

Moim zdaniem tu powinien powstać jeden lub dwa solidne, przemyślane sezony z zamkniętą historią, bo z każdym sezonem widać, że wymyślane jest na siłę
  • Odpowiedz
@smierdakow: Pierwszy sezon Dark to mistrzostwo. Z drugiego, szczerze mówiac, mało co pamietam. Trzeci, jak dla mnie, to fajne domknięcie, chociaż ja bym lekko zmienił zakończenie.
Co do Stranger Things to moim zdaniem jednak inny klimat od początku.
  • Odpowiedz
@smierdakow: imho Dark to najlepszy serial ever. ST S4 było teraz zbyt długie, zbędne sceny i pogawędki, ale ogólnie dobrze się oglądało. Mogliby już zamknąć, ale wiadomo $$$$$ ;/
  • Odpowiedz