Wpis z mikrobloga

#fizjoterapia #rehabilitacja #poznan #mikrokoksy #silownia #trening

Hello, dawno mnie tu nie było :)

Na wykopie jestem z Wami już od dłuższego czasu, jednak dawno się już nie udzielałem. Od pewnego czasu jakoś się tak złożyło, że troszkę osób z tej sympatycznej stronki do mnie wpada, także postanowiłem napisać mały „chłyt” marketingowy.

Jestem sobie fizjo i działam na naramowicach w Poznaniu. Zajmuję się terapią szeroko rozumianego bólu kręgosłupów, barków, kolan, łokci, stóp, bioder itd., oraz pracą ze sportowcami (siłownia, trójbój, dwubój, crossfit, biegacze, tancerze, sporty walki, pole dance).

Poza obecnością na tej stronie, co mnie wyróżnia pośród innych fizjo?

Wizyta u mnie nie wygląda tak, że pacjent rozbiera się i kładzie się na plecki by wbić mu łokieć w tyłek, rozluźnić mięsień i cyk zapraszam na kolejną wizytę, ponieważ często sama praca tkankowa bez diagnostyki może być niewystarczająca i może tylko modulować bólem, a nie przyczyną.

Działając z pacjentem określamy cele, oczekiwania, przeprowadzamy diagnostykę funkcjonalną by zrozumieć jaka jest przyczyna bezpośrednia bólu, a co jest przyczyną globalną. W ten sposób możemy określić precyzyjny plan rehabilitacji, gdzie odpowiednio ustalamy poszczególne kroki milowe i za pomocą jakich metod je osiągniemy (mam tutaj na myśli odpowiednie dobranie rodzajów terapii biernej, ćwiczeń, optymalizację ruchu itd.)

Ewidentnym plusem wydaje mi się dość dobra znajomość twórczości Pana Bartosza Walaszka :)

Opinie o mnie można sprawdzić na wizytówce Google'a:

https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tVP1zc0LEqxKDMoSDE3YLRSNagwMTcwMTE1MjA0T0w1MjVLsjKoSE1NMjO1SDQxMUsyMEgxN_aSKkpMSzzapFCemJyhkJZZlZVfklqUWJBaWpIIALPdGVI&q=rafa%C5%82+wach+fizjoterapeuta&oq=rafa%C5%82+wach+fi&aqs=chrome.1.69i57j46i39i175i199j69i60j69i61l2.5538j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8#lrd=0x4704452017ae256b:0xeeb658a446b00d73,1,,,

Moje media społecznościowe i stronka:

https://rafalwachfizjoterapia.pl/

ig: rw_fizjo
Fb: Rafał Wach Fizjoterapeuta

Cena I wizyty: 160zł
Każda kolejna: 140zł

Gdyby ktoś z Was chciałby ze mną podziałać, ma pytania itd. – zapraszam do kontaktu priv, bądź przez media społecznościowe.

Pozdrawiam serdecznie :)
vudt - #fizjoterapia #rehabilitacja #poznan #mikrokoksy #siłownia #trening 

Hello,...

źródło: comment_1656934300z8e3UxWjUM8A4wwKwdudbw.jpg

Pobierz
  • 5