Wpis z mikrobloga

@cwlmod: jak dla mnie pierwsze X6 jest jeszcze wysoko w rankingu #!$%@?, bo swoją szokującą brzydotą napędziło modę na napompowane pseudosuvy, czym wyrządziło nieodwracalne szkody społeczne XD co najbardziej widać na przykładzie, że jak dziś się widzi E61 to już nie wydaje się tak kosmicznie #!$%@?, tak nam opadły standardy
  • Odpowiedz
@czwarta_gestosc: X6 jest jeszcze bardziej #!$%@?. Wyobraź sobie, że już w standardzie jest tam bardzo twarde zawieszenie, żeby buda się bujała i był bardzo sportowy. To jest taki poziom jak mojego obecnego hothatcha ale na nastawach zawieszenia "Sport" xD Byłem na jeździe testowej i pamiętam, że jest to jedno z najgorszych aut jakimi jeździłem. Jak wracałem do salonu do jeszcze jakiś wieśtuner podjechał z poprzykręcanymi do karoserii dokładkami. Boże jak to
  • Odpowiedz
@czwarta_gestosc: Chyba ci karton na głowę się spadł. Jeździłem wtedy cayenne turbo i chciałem zobaczyć co to marne bmw tak podskakuje do cayenna tym swoim klocem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@mlody_dziad: @JuanAntonioGonzalo: sam szukalem fury pod katem nocowania w niej (zamiennik bardziej namiotu niz kampera, dla tych co zaraz zaczna krecic nosem) i powiem tylko tyle - zaden dostepny w Europie SUV (poza tymi najwiekszymi, typu Volvo XC90) nie nadaje sie do tego, sa po prostu za krotkie i zbyt "nadmuchane" plastikiem w srodku.

W takich tematach (jesli jest to wazne kryterium wyboru auta - u mnie bylo, bo musialy
  • Odpowiedz