Wpis z mikrobloga

@77023: jedynymi winnymi są spermiarze, którzy wykupują takie abonanmenty czy wysyłają im donejty. Jest popyt jest podraż. Respekt dla panny bo jeszcze 10 lat temu jedyne co by jej zostało, to znalezienie bogatego męża. A takto w 5 lat zarobi tyle hajsu, ze będzie mogla przejść na emeryturę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GlenGlen12:

urodzenie sie ładna dziewczyną to nawet nie jest poziom "ultra easy" to po prostu gra na cheatach


Dokładnie. Chyba nigdy w życiu nie widziałem ładnej dziewczyny tak 8/10 i wyżej, żeby była biedna, to jest zwyczajnie niemożliwe. W najgorszym wypadku z łatwością znajdzie sobie chłopa, który zarabia 20 koła miesięcznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Smilex:

Smutne jest to że jeszcze jakiś czas temu to było nazywane po imieniu czyli po prostu dzień dobry Pani #!$%@?,

Jednak jest różnica. Na kamerce nikt jej nie dotyka. Nikt nie pekluje. Ogółem poza częścią moralną to jest zupełnie "czysty" pieniądz. Na dobrą sprawę można pozostać dziewicą i kosić kasę na kamerkach pokazując dupę.

a teraz wielkie oburzenie, seksworking i "praca jak każda inna",

A to faktycznie smutne jest. Jednak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@77023: A wystarczyło urodzić się ładną laską i mieć cipę.

@LetMeStay: nie wystarczy. Tylko mały odsetek nawet tych ładnych udaje się wyciągnąć takie kwoty na świeceniu dupą. Jednak konkurencja jest duża i ponad 90% tych lasek bardzo niewiele na tym zarabia. Zostanie cipocelebrytką która kosi taki hajs, wymaga, tak jak i w innych branżach - umiejętności sprzedania się, dobrego marketingu/podejścia do klienta oraz też niemało szczęścia albo odpowiednich pleców (tzn.
  • Odpowiedz
@77023: czy ja wiem, życie to nie tylko sianko. Wiadomo, że jest w #!$%@? ważne, ale o ile taki #!$%@? nie ma zerowego kręgosłupa moralnego, to na bank ma jakieś problemy natury psychologicznej. Według mnie nie jest to warte żadnych pieniędzy
  • Odpowiedz
@77023: najzabawniejsze jest to, że wam dupa pęka, bo ktoś wyciąga miliony na byciu ładnym. Coś to zmienia w waszym życiu, że następuje redystrybucja na linii spermiarz - elektroniczna prostytutka?
  • Odpowiedz