Wpis z mikrobloga

@mpetrumnigrum: ja nie rozumiem tej zmiany silnika by się nie nudzić ;) Możesz jechać wolniej by się do niego dostosować, albo jechać szybciej i co jakiś czas wracać, albo czekać (głupie). Ale żeby silnik zmieniać?
  • Odpowiedz
a nie mogłeś po prostu wolniej jechać?

+: @Tynka02, @blinxdxb, @KYK_, @SteelChuckNorris, @Wextor, @Veillo, @orany, @Anon_wluj, @mdnplnd, @Prz9, @Shamson, @Po_co_mi_konto, @kabacik, @whitewolfik, @Limon2g,


@pawel_a23:
Wolna jazda na mocnym silniku nie daje tyle przyjemności. Nie ma tego aspektu konkurencji.
Kolega będzie jechał 45-50 km/h vmax. A ja z prędkością możliwom100 km/h vmax jechał bym na 3 biegu
  • Odpowiedz
@Veillo: jeśli ktoś zadaje pytanie a ty dałeś plusa obok pytania więc stwierdziłem że jesteś ciekawy odpowiedzi.
Chyba że bezwiednie klikasz na komputerze co popadnie albo plusujesz bo wszyscy plusują. To wtedy przepraszam.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: to simsony robili w jakichś wersjach silnikowych? myślałem, ze by tylko M531KF/M541KF

masz taki zapas silników do simsona, ze sobie wymieniasz?


@FaterAnona: Simson robił pojemnościowo dwa silniki 50cm3 3,7KM i 70cm3 5,6KM. Skrzynie były 3,4,i wielka rzadkość z lat 90 5 biegów.
Natomiast dzisiaj możesz samemu zrobić od 50 do 115 cm3.
Ja na 3 silniki o różnych pojemnościach.
  • Odpowiedz