Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wonsz337: polecam, chodzi za grosze, a jak popykać w takie patapony czy god of war'a to się aż łezka w oku kręci i to nie od bólu kciuka od operowania gałkami!
  • Odpowiedz
Sam się próbuje przekonać, żeby kupić PSP - niby fajnie jest mieć, ale na plejce nie gram tak często. Tam było kilka wersji i jedną z nich można podobno było fajnie skonfigurować, ale nie jestem pewny która wersja to była.
  • Odpowiedz
To już lepiej kupić Vita, pójdą gierki z PSP ale też lepsze graficznie z PS Vita (uncharted, sly cooper, gravity rush). no i sterowanie lepsze.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: są jeszcze remastery PSP ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak serio, to gier a Vitę jest mało, ale nie aż tak mało, żeby nie było w co grać. Tytułów AAA jest dość mało, ale są miodne i starczają na długo. Jest sporo gier niszowych, jest minecraft, są strzelanki różne fajne, jRPG miliardy (ale to nie mój klimat), są różne wyścigi, zręcznościowe, itp. Wipeout, rayman, etc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wonsz337: szczerze mówiąc #!$%@? i niewygodne , kupiłem parę lat temu i ani jednej gry nie przeszedłem.
Gra z tym jednym pseudoanalogiem to katorga, średnie fps w vice city stories oscylują wokół 30 i ręce mnie bolą od tego.
  • Odpowiedz