Wpis z mikrobloga

@Pathetic_Brother chyba są różne szkoły xD
Ogólnie poziom cukru medycznie to się sprawdza na czczo, rano. Bo cukier można łatwo podbić jedzeniem.
Więc nie jestem do końca pewien skąd ta opcja z po posiłku.
Co do ketonów to grunt to jakaś przerwa od ostatniego posiłku. No i naturalnie ketony będą niższe rano niż wieczorem

Ale ogólnie 1.9 to keto i przy takim wyniku nie masz czym się martwić chyba, że próbujesz wejść
@Piesa: @Pathetic_Brother: Glukoze bada się kilka razy dziennie przed posiłkami, 10 minut po posiłku, godzinę i chyba trzy :) Natomiast ketony nie wiem :D
Według linku wszystko 2-3h po posiłku, według mnie również z tym że dodałbym jeszcze żeby nie było to też po treningu. Najlepiej 2-3h po żarciu i treningu dlatego że po treningu wystrzelić mogą ketony
@Pathetic_Brother: Z tego co Ci powychodziło masz głęboką ketozę, w sumie nawet już poziom takiej terapeutycznej.
Ma to sens, patrząc na to że w moczu już nie ma, bo organizm po prostu zużywa ciała ketonowe zamiast je wydalać.

Kurde, w sumie pozazdrościć wyniku, u mnie 0.5 po dwóch miesiącach, chociaż na redukcji motznej w sumie niskie niby jest spodziewane xD
@Pathetic_Brother: I w sumie na Twoim miejscu teraz bym odpuścił badanie, posiedział jakiś czas na keto, potem sprawdził po miesiącu czy coś dopiero kiedy zechcesz coś mieszać, dodawać więcej węgli czy coś.
Jak na razie imo bez wahania można stwierdzić, że jesteś w ketozie eleganckiej i mierzenie co rano po prostu byłoby wyrzucaniem hajsu w błoto ;)