Wpis z mikrobloga

Mireczki gdzie polecacie kupić pamiątki i zjeść coś fajnego na północy wyspy #grancanaria ? Jutro ruszamy pozwiedzać te cześć.

Dodatkowo czy miał ktoś kiedyś przygodę, żeby wymienić auto w Cabrera Medina/Cicar? W sensie czy robią problemy? Dzisiaj jeździłem i mi sie hamulce nie podobają, strasznie szuraja przy hamowaniu, wilgoci tutaj nie ma, żeby to była rdza, wiec coś mi nie gra. Boje sie w góry jechać z takim niepewnym tematem.

#wyspykanaryjskie
  • 7
@Dudek89: Nigdy Cicar nie robił z niczym problemu. Zadzwoń do nich tylko wcześniej, a nie przyjedź z marszu i będzie git. Jak mają wolne auto to wymienią.

Powiedz tylko, że boisz się o swoje bezpieczeństwo w tym samochodzie.
@Boniasty: @mynameis60: elegancko udało się dogadać. Nie mieli w Playa del Ingles ale jechałem obok lotniska i tak to tam mi wymienili. Nawet dostałem lepszego cudaka niż miałem.

Drugie pytanko, przez Parkimeter rezerwowaliscie parking Saba może w Las Palmas?
@Esseker352: Odpuść północ. Myśle ze warto się skupić na południu. Koniecznie Puerto de Mogán i Oceanarium w Las Palmas. Plus wydmy w sumie spoko zobaczyć Maspalomas. No i środek wyspy - góry. Północ jest słaba moim zdaniem.