Wpis z mikrobloga

wiecie dlaczego nie ma kraju w którym robi się testy na ojcostwo zaraz po narodzeniu dziecka?
bo nie ma kraju który by finansowo wytrzymał puszczalstwo k0biet, sam znam 2 przypadki w których wspaniała żona dała dupy jakiemuś patusowi a mąż i tak musiał płacić na obce dziecko robiąc z niego niewolnika, ale kto by się przejmował, prawa człowieka nie dotyczą tej kasty mężczyzn
#blackpill #przegryw #feminizm #pieklomezczyzn #pieklokobiet #p0lka #zwiazki #bekazrozowychpaskow
N.....u - wiecie dlaczego nie ma kraju w którym robi się testy na ojcostwo zaraz po n...

źródło: comment_1656872933yWuHP7Ok3eh3BPFruWKHVh.jpg

Pobierz
  • 47
dlaczego uważasz że państwo już nie jest wciągnięte w poród


@Usmiech_Niebios: Nie mam pojęcia o czym mówisz. Przecież już sama powszechna opieka medyczna obejmującą wszystkie kobiety to "wciągnięcie państwa w poród".

Oczywiście, że to przypadkowe argumenty, przy tym najbardziej oczywisty i infantylny (wręcz głupkowaty) zabieg erystyczny mający zastąpić braki w argumentacji. Temat dotyczy finansowania przez państwo testów na ojcostwo (co oczywiście jest niedorzeczne), serio argumentem "za" jest dla ciebie wsparcie państwa
Oczywiście, że to przypadkowe argumenty,

@Elaviart: no i jak mam rozmawiać z kimś upośledzonym? Jeszcze się chwalisz że nie masz pojęcia o czym mówię cytując połowę mojego zdania. Może jak przeczytasz całe to zrozumiesz, chociaż wątpię.

przy tym najbardziej oczywisty i infantylny (wręcz głupkowaty) zabieg erystyczny mający zastąpić braki w argumentacji

No i jak to skomentować? Oczywiście że nie jest to prawda. Przypadkowy argument byłby niepowiązany z urodzinami dziecka. Tutaj mamy
@Usmiech_Niebios: Ok, cytuje całe zdanie:

dlaczego uważasz że państwo już nie jest wciągnięte w poród skoro napisał ci jak jest?

Wyjaśnisz mi teraz czego tu mogłem nie zrozumieć z powodu wyrwania fragmentu z kontekstu?

Jeśli chodzi o resztę, najlepszym podsumowaniem będzie chyba przytoczenie meritum tej biednej argumentacji:

Skoro państwo może się wtrącać z jednej strony - może i z drugiej.

Biednej, bo aż zaskakujące, że ktoś nawet przez chwilę nad nią
@NadmiarNiedoboru:

Zdjęcie to manipulacja. Przedstawia parę głęboko wierzących ewangelików proliferów, którzy w imię swoich wierzeń religijnych postanowili, że żona wszczepi sobie embriony, które zostały odrzucone przy zapłodnieniu in vitro. Zależało im na embrionach, których rodzice nie są biali gdyż uważali, że gdyby Bóg chciał aby mieli białe dzieci to pozwoliłby im zajść w ciążę naturalnie. Wcześniej adoptowali dwójkę niebiałych dzieci gdyż takie najczęściej są pomijane przy adopcji.

https://www.washingtonpost.com/news/acts-of-faith/wp/2016/04/21/my-wife-and-i-are-white-evangelicals-heres-why-we-chose-to-give-birth-to-black-triplets/
@NadmiarNiedoboru: Nikt nic nie musi przegrywku śmieszny. Mąż nie musi przepisywać na siebie dziecka obcego typa. Tak jak może zrobić test w dowolnym momencie. Więc ta narracja "ooojojoj, aleee niewolnictwo" jest wręcz absurdalna. Zabawne jak incelki chciałyby darmowych testów na ojcostwo, a temat darmowej aborcji powoduje u nich wręcz incydent kałowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)