Wpis z mikrobloga

Pani Premier Finlandii, Sanna Marin, wychowana przez dwie mamy, spokojnie sobie idzie pośród ludzi na Paradzie Równości w Helsinkach.

To jest własnie ta "ideologia LGBT", którą prawactwo terroryzuje polaków.

Normalność dla przeciętnego wyborcy PiSu - samotny dziad Kaczyński, niszczy kraj, atakuje werbalnie osoby LGBT zza policyjnych kordonów i modli się co miesiąc do schodów.

Nie dla Polaków cywilizowani przywódcy. Polaków trzeba trzymać krótko za ryj i straszyć wyimaginowanym wrogiem.

Pobierz
źródło: comment_1656864971EES63WNbKZH8XDjFyvJ6Lp.jpg
  • 85
@Holiday: Ja nie mam nic przeciwko ludziom o innej orientacji seksualnej czy tym, którzy zmieniają płeć, bo czują, że urodzili się w niewłaściwej. Ale LGBT to jakiś karykaturalny ruch, który wcale nie pomaga a wręcz szkodzi tym, którzy się z tym ruchem utożsamiają. Czy jest zagrożeniem? Moim zdaniem jeśli ktoś próbuje narzucić innym jakąś chorą wizję rewolucji kulturowej, to jest zagrożeniem i nie za bardzo obchodzi mnie to, czy robią to
W TOP30 najbogatszych państw świata masz wiele państw homofobicznych takich jak Chiny, Indie, Japonia, Iran, Arabia Saudyjska, Polska, Korea południowa


@Chad-z-Boboli: Japonia nie jest homofobiczna, podobnie jak Korea południowa. W pozostałych państwach masz autorytarnyzm, albo wręcz dyktaturę. A co do tych twoich gospodarek największych, to chyba powinniśmy mówić o PKB per capita, skoro mowa o bogactwie, a nie samym rozmiarze gospodarki? No to spójrzmy, co ci zostało:

Chiny - miejsce 62
@Holiday: Nie wiem, ale to Ty dzwonisz i Tobie podobni.
Non stop jakieś parady. Tęcza to mi zaraz z kibla wystrzeli...

Generalnie nie mam nic przeciwko homo, generalnie gówno mnie i większość Polaków obchodzi co kto robi sobie w domu, po ciul się tak z tym obnosić ?
Generalnie denerwuje mnie, jak pewnie większość nachalna promocja tego dziadostwa...
Ale LGBT to jakiś karykaturalny ruch, który wcale nie pomaga a wręcz szkodzi tym, którzy się z tym ruchem utożsamiają.


@zgubiles_sie_jelonku: Komu zaszkodził, w czym to się przejawiło i skąd to wiadomo?

po ciul się tak z tym obnosić ?


@Malganis882: A po ciul się ludzie obnoszą ze swoją heteroseksualnością, robią wesela na 200 osób, przebierają się jak pajace, blokują drogi samochodami ze wstążkami i potem jeszcze każą znajomym oglądać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Holiday: co więcej: sama ma męża i córkę. Czyli gderanie o "parach jednopłciowych uczących dzieci homoseksualizmu" można spokojnie wyp*erdolić na cmentarz "idei".

@Nitfluad: jak jedna para LGBT gwałci dzieci w piwnicy to jest to tylko wyrwane z puli zdarzenie. Jak inna para LGBT normalnie wychowa dziecko (niesamowite) to jest to dowód, że nie ma żadnego problemu nadreprezentacji patologicznych zachowań.

Seems legit.
@Andreth:

Komu zaszkodził, w czym to się przejawiło i skąd to wiadomo?


Osobom o orientacji homoseksualnej, między innymi.

Są postrzegani przez pryzmat stereotypów, które stworzył i wciąż umacnia ruch LGBT (np. poprzez przyzwolenie na obsceniczne obrazki widywane na paradach i marszach równości).

Na przykład stąd, że społeczeństwo nie traktuje poważnie debaty o równouprawnieniu mniejszości homoseksualnych, osób transpłciowych itd. Dlaczego? Bo środowisko LGBT nie potrafi dotrzeć do niego z poważnym przekazem, czyli
@Andreth: Nie wiem, tradycja ? Mówi Ci to coś ?
Poza tym, nikt się tym nie "afiszuje" ani nie promuje, bo nie musi, to jest normalne, w przeciwieństwie do parad równości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym nikt nie robi żadnych parad hetero, bo i po co xd
@Holiday: co więcej: sama ma męża i córkę. Czyli gderanie o "parach jednopłciowych uczących dzieci homoseksualizmu" można spokojnie wyp*erdolić na cmentarz "idei".


@Nitfluad: Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu ….. dopóki nie wszedłem na wykop.