Wpis z mikrobloga

Pani Premier Finlandii, Sanna Marin, wychowana przez dwie mamy, spokojnie sobie idzie pośród ludzi na Paradzie Równości w Helsinkach.

To jest własnie ta "ideologia LGBT", którą prawactwo terroryzuje polaków.

Normalność dla przeciętnego wyborcy PiSu - samotny dziad Kaczyński, niszczy kraj, atakuje werbalnie osoby LGBT zza policyjnych kordonów i modli się co miesiąc do schodów.

Nie dla Polaków cywilizowani przywódcy. Polaków trzeba trzymać krótko za ryj i straszyć wyimaginowanym wrogiem.

Holiday - Pani Premier Finlandii, Sanna Marin, wychowana przez dwie mamy, spokojnie s...

źródło: comment_1656864971EES63WNbKZH8XDjFyvJ6Lp.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andreth:

Perwersem seksualnym, to ty jesteś, skoro ci coś takiego przychodzi do głowy, tfu!

Tak, tak - np. to ja tutaj kazałem tej osobie roznegliżować się przy kilkulatce.

https://www.wykop.pl/link/6725463

Ja też kazałem jej rodzicom przyprowadzić ją w takie miejsce, gdzie będą mogli pokazać jej "zabawę w striptiz za pieniądze wkładane w stringi", a sami podniecać się widokiem nagich sztucznych piersi w towarzystwie ich małej córki.

Tak tak - to "ja jestem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Holiday: W Polsce też sobie ostatnio maszerowali i co niby takiego się wydarzyło?
Nikogo niebędącego w tych kręgach, szczególnie Polaka to mało interesuje co tam jeden z drugim robi w łóżku czy z kim lub czym idzie za rękę.
  • Odpowiedz
"gender is a spectrum" (obecnie gender używane równoznacznie z "sex", nie przez pomyłkę w tłumaczeniu); że jest wiele płci (więcej niż dwie)


@szpongiel: to ciekawe, pokaż mi proszę jakąś listę na której jest wymienione więcej niż 2 płcie
  • Odpowiedz
@szpongiel: Cóż, dziękuję za obszerną odpowiedź. Sęk w tym, że (co powinieneś wiedzieć, skoro się tym tak interesujesz), frazy "ideologia gender" i "ideologia LGBT" używane są w jednym, bardzo konkretnym kontekście: przez wschodnioeuropejskich populistycznych polityków oraz takowe duchowieństwo, by blankietowo zohydzać wszystko, co związane z ludźmi nieheteronormatywnymi. (Pierwszy taką kampanię przeprowadził, z dużym sukcesem, Putin w 2011-2012, inni kopiują). Związku z jakimiś teoriami, zjawiskami socjologicznymi czy prądami intelektualnymi na amerykańskich uniwersytetach
  • Odpowiedz