Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie trochę gadanie teraz przy każdym większym wypadku ze halo znowu uratowało życie xD No na pewno pomaga i dobrze ze jest ale długi czas go nie było i co tydzień kierowcy nie ginęli

Według komentarzy gdyby nie halo mielibyśmy w ciągu ostatnich lat cała stawkę w piachu

#f1
  • 21
  • Odpowiedz
@OCISLY_final: To samo sądzę. On nie wywalił niczym w miejscu gdzie ma głowę a przed "dachowaniem" chroni i tak ta część za głową kierowcy. System na pewno jest potrzebny ale w tym przypadku na pewno nie był czynnikiem który mu życie uratował.
  • Odpowiedz
@OCISLY_final: Bolid przejechał do góry nogami przez tor, żwir i #!$%@?ł w barierki. Uważasz, że bez Halo Zhou by wyszedł z bolidu porobić pajacyki?

Tak, system halo ratuje w znaczącym stopniu zdrowie kierowcy, nie widzę tutaj miejsca na polemikę nawet xD
  • Odpowiedz
@Odwrocuawiacz: he? Nie napisałem ze halo nie działa, właśnie nie sprowadziłem tego do poziomu zerojedynkowego, tylko napisałem ze nie podoba mi się przy każdym większym wypadku gadanie z halo uratowało życie bo to trochę #!$%@?
  • Odpowiedz
@Qulpixele: Przejechal przez tor i żwir, tak, ale bez HALO by przejechał tak samo i nic by mu się nie stało. Tak jak pisałem wyżej, wcześniej cale dziesiątki lat była tylko ta wystająca część za kierowcą (nie znam fachowej nazwy) a takie wypadki się zdarzały i nikt z tego powodu nie doznal większych obrażeń. W barierki przywalił podwoziem. Więc śmiem twierdzić, że w tym przypadku HALO nie miał wpływu na jego
  • Odpowiedz