Wpis z mikrobloga

@Rogogon5: Iga to bardziej przebijaczka niż techniczka. Wybiegana jest, ale nie ma siły na zamiatanie kortu winnerami. Myślę, że aktualnie Świątek jest jeszcze poniżej prime Radwańskiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rogogon5: jakieś szanse z Igą? Pewnie tak, chociaż to zupełnie inne style gry. No i jedna lubi trawę, druga nie. Moim zdaniem Iga mogłaby wygrać po dłuższym pojedynku na terenie "neutralnym". Na trawie jednak Iga byłaby pozamiatana..

@2-aminopirydyna: nigdzie nie napisałem, że kobiecy tenis się cofa. Chodziło mi o sam poziom pojedynków.

@kale_sony: czy ja wiem czy poniżej "prime" Radwańskiej? Tamta Aga i dzisiejsza Iga, hmm powiedziałbym że w
@kurlapejter: Ja piszę o czasie teraźniejszym, a nie przyszłym. W nim Iga jest jeszcze poniżej Agi.
Druga kwestia, to trybuny. Radwańska gdziekolwiek się nie pojawiła, to zbierała owacje. W meczach Świątek tego nie widzę. I nie chodzi mi o teraz, gdzie miała tę swoją serię i z zasady kibicowano przeciwko niej, ale ogólnie. Nie ma i raczej nie będzie miała takiego "flow" wśród kibiców jak Aga (Polaków nie liczę).