Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krykoz: tak tak, wiem że crystale jak już. Ale chyba spróbuję odpalić tę nowszą wersję, chociaż kusi mnie wrócić do starej drugiej generacji. Za gowniaka chyba tylko raz ukończyłem, gdzie generację 1 znam na pamięć xd
@Shatter: Ja grałem ten remake, są fajne, nowsze mechaniki - ale osobiście jakbym miał przechodzić to sentymentalnie przeszedłbym silver po prostu. Chyba ze to raptem 2 raz, a silver/gold masz za sobą, to weź sobie soul silver :) nie będziesz żałował.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KromkaMistrz: no ja grałem za dzieciaka w crystale na pewno, ale to było wiesz, pewnie z 15 lat temu, albo i dawniej, tak naprawdę prawie nic z tej gry nie pamiętam. Kurcze, emulator do gbc łatwo odpalę na komórce, więc można by szybko przejść. Kurcze, chyba spróbuję z nimi. Tylko muszę jakiś emulator znaleźć do gbc
@Shatter: do 3ds albo 2ds tez X lat temu (doslownie 7-8) odpalalem na telefonie, bo wiem ze przechodzilem kilka czesci wlasnie z ds. emulator chyba DRASTIC DS - ale moge sie mylic.
No to weź edycje na GBA - wciaz jest mega grywalna moim zdaniem ;) chociaz moze zacznij od Fire Red na GBA :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KromkaMistrz: na GBA nie ma remake'u drugiej generacji. Masz tylko fr/lg i r/s/e
No ja dziś jakieś emu znalazłem, ale nie obsługiwało prawie w ogóle opcji fast forward, więc trochę się będzie dłużyć. No i domyślam się, że może ostro drenować baterie, emu GBA dość mocno obciąża, a DS wiadomo, bardziej wymagający
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JRSZ: już crystal przeszedłem xd ten, kto wymyślił post game w tej grze to geniusz (w sensie całe Kanto). Ale jednocześnie wymyślenie Reda, który wita nas pokemonami na 81 lvl, kiedy elite 4 przechodzimy na <50 to naprawdę chory gość xd ale udało się pokonać przed lvl 60 w drużynie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JRSZ: no właśnie jestem zdziwiony jak e4 rozwiązano w 2 generacji. Jest tylko elite 4, potem Kanto, po Kanto przed E4 mierzymy się z rywalem, mogąc po nim się uleczyć normalnie
Nietypowo