Wpis z mikrobloga

do osob, ktore mialy zlamania -- czy to normalne, ze po 3 tygodniach od zlamania robi sie ogromny siniak/krwiak ? Mialam tydz temu zmieniany gips a dzis zauwazylam przy zmianie temblaka wielki obrzek (od lokcia do prawie dloni---a mam zlamana kosc ramienna)

#gips #zlamania #kosc #pomoc #lekarz
  • 41
  • Odpowiedz
@ksiadz164: @Mehgods: moj lekarz prowadzacy niby jest najlepszym specjalista "od reki" na slasku;/ on przyjmuje raz w tyg z nfz a mnie dodatkowo na swoim dyżurze na oddziale (2 x w tyg kaze mi jezdzic bo mam takie kiepskie zlamanie)

@payner: mam na kazdej wizycie 3x rtg z przodu, boku, z tylu .

Ale poszukam kogos prywatnie. Panikuje, ze martwica o0 za duzo internetu ;/
  • Odpowiedz
@karmelkowa: Nie jest normalne, pewnie jest coś nie tak. Tak jak wspomnieli - wybierz się gdzieś. Ja byłem tylko publicznie, lekarz okazał się #!$%@? i ciągle się spóźniał, ale za to jak złożył to porządnie, nie mam z nią problemów. Może po prostu jakiś odłamek albo coś uszkodził żyłę i się zrobił krwiak w środku. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
@karmelkowa:nie słuchaj gości, miałem z 5 razy łamane coś i zawsze były takie krwiaki. Miałem także poprawianą rękę bo lekarz #!$%@?ł i napewno nie jest to objaw tego
  • Odpowiedz
@exile: kurcze mam zlamana kosc ramienna a siniak/krwiam od lokcia do dloni sie po 3 tyg pojawil;/ w pn sie gdzies wbije. dzieki serdeczne!

@memory: ale czy po 3 tyg moga pojawic sie siniaki/krwiaki? tydz temu mialam zmieniany gips (i kosc troche spadla,bylo slychac zgrzyt no a bolu nie wspomne). I z kazdym rtg kosci sie przesuwaja od siebie o kilka stopni (np ostatnio o 10 );/
  • Odpowiedz