Wpis z mikrobloga

@vismaiorr: obejrzałem i nadal nie wiem kto każe zapomnieć?

Mądrze mówi i też liczę, że państwo Ukraińskie w końcu potępi te mordy i przeprosi, choć jestem pewien, że dla wielu to i tak nie wystarczy, tacy to już ludzie.

Niestety nie bierze on pod uwagę obecnych wydarzeń i tego, że po drugiej stronie tej wojny stoi naród, który dokonał na nas jeszcze więcej zbrodniczych mordów i prześladowań. Zarówno na nas jak
@vismaiorr: pamietam do dzisiaj jak mialem 15 lat i babcia pierwszy raz opowiadała mi o historii Dziadka, dziadek był stricte z wołynia

w skrócie, pewnego dnia moja Prababka założyła mojemu wtedy 8 letniemu dziadkowi plecak i kazała uciekać przed siebie ile sił w nogach i nie zatrzymywać się pod żadnym pozorem, wg opowieści dziadek biegł cały dzień, całą noc i następny dzień, aż zemdlał gdzieś w drodze, znaleźli go niemcy, i
@Sweet_acc_pr0sa: jak widać nie wiesz o czym piszesz, skoro porównujesz te dwie rzeczy. przypomnij mi gdzie mentalnie( wszechobecny banderyzm etc) i ekonomicznie jest teraz ukrainina i Polska ?. mieli zdecydowanie lepszy start od nas, a mimo to wybrali źle rozumiany nacjonalizm.
@vismaiorr: co wybielać, niczego nie będę wybielać ale tez nie bede zyc przeszloscia i pluc w strone kazdego ukrainca bo mam wiecej niz 80iq i pewne strony polityczne nie beda dyktowac moim pojmowaniem wszechswiata, jako inzynier budowy mam doczynienia z roznymi ludzii w tym wieloma ukraincami i tak ja trafiaja sie zwierzeta ze wschodu ktore jedne do czego sie nadaja too utylizacji to trafia sie wielu wartosciowych ludzi ktorym niejednokrotnie pomagalem