Wpis z mikrobloga

hahhaha wstalem z rana i jakie swietnie informacje, widze, ze @zero_dwa @77023 @Levander @PomaranczaTesto @an0nisnanana juz niezle zesrani, bo powstaje jakas ksiazka na wasz temat, bardzo mnie ten fakt cieszy, poniewaz wielu ludzi tak jak ja kiedys zyje w bance, i nie wie, ze taki ktos jak incel w ogole istnieje, sam jeszcze prawie rok temu o tym nie mialem pojecia, co prawda wiedzialem, ze jest taki tag na wykopie jak #przegryw ale myslalem, ze tresci sa tam napisane w przesmiewczy sposob i przy tym duzo ludzi trolowalo, cos jak w stylu "wylal mi sie sok" czy "wstalem za pozno do pracy". Jesli ksiazka osiagnie duzy sukces wiecej ludzi moze dowiedziec sie jakimi nieudacznikami jestescie i jakimi toksykami plus to, ze jakis 1 na 1000 nieudacznikow z was niesie powazne zagrozenie, w koncu wszyscy wychwalacie eliota, ktory jest odpowiedzialny za zabojstwo wielu niewinnych osob. Wiec juz niedlugo zamiast mnie czy @Prokrastyn @yvnz @Grejt_Sajaman @Nester86 przyjdzie wielu takich duzo gorszych ktorzy z nienawisci do was beda wam uprzykrzac zycie na tagu, chociaz sam bym sie nie zdziwil jesli z wyniku presji moderatorzy sami beda duzo bardziej filtrowac wasze tresci i bedziecie spadac jeden po drugim. wasz czas jest policzony xD
#przegryw
  • 72
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasperski113: eh... Po co to przeklejasz karzełku? Nie masz żadnych argumentów, nie wiesz kim jestem, wstawiasz to bo chcesz jakoś zareagować... Zajmij się lepiej swoim kompleksem ze wzrostem, bo przy swoich kolegach serio wyglądasz jak mikrus :) ile masz, 170?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasperski113: nie napinaj się tak, bo dostaniesz wrzodów, spokojnie. Jesteś jeszcze młody, szkoda zdrowia, co kolega powie jak ci nie stanie na kolejnej randce? A tak serio, to radziłbym Ci uważać na slowa bo to się może źle skończyć
  • Odpowiedz
@walkie12: #!$%@? juz z tym, ze na samym wzroscie upadles, to mimo wszystko jak jest jakis delikatny procent tego, ze mnie widziales, chociaz jedyna gra w jaka gralem na l to byl lol gdzie nie mialem takiego nicku, to tak jak mowie jak jest 1% w tym co piszesz prawdy to podbij jak mnie zobaczysz, chetnie ci napluje na czolo xD
  • Odpowiedz