Wpis z mikrobloga

hahhaha wstalem z rana i jakie swietnie informacje, widze, ze @zero_dwa @77023 @Levander @PomaranczaTesto @an0nisnanana juz niezle zesrani, bo powstaje jakas ksiazka na wasz temat, bardzo mnie ten fakt cieszy, poniewaz wielu ludzi tak jak ja kiedys zyje w bance, i nie wie, ze taki ktos jak incel w ogole istnieje, sam jeszcze prawie rok temu o tym nie mialem pojecia, co prawda wiedzialem, ze jest taki tag na wykopie jak #przegryw ale myslalem, ze tresci sa tam napisane w przesmiewczy sposob i przy tym duzo ludzi trolowalo, cos jak w stylu "wylal mi sie sok" czy "wstalem za pozno do pracy". Jesli ksiazka osiagnie duzy sukces wiecej ludzi moze dowiedziec sie jakimi nieudacznikami jestescie i jakimi toksykami plus to, ze jakis 1 na 1000 nieudacznikow z was niesie powazne zagrozenie, w koncu wszyscy wychwalacie eliota, ktory jest odpowiedzialny za zabojstwo wielu niewinnych osob. Wiec juz niedlugo zamiast mnie czy @Prokrastyn @yvnz @Grejt_Sajaman @Nester86 przyjdzie wielu takich duzo gorszych ktorzy z nienawisci do was beda wam uprzykrzac zycie na tagu, chociaz sam bym sie nie zdziwil jesli z wyniku presji moderatorzy sami beda duzo bardziej filtrowac wasze tresci i bedziecie spadac jeden po drugim. wasz czas jest policzony xD
#przegryw
  • 72
@kasperski113: jakby udzielanie się na tagu przegryw przez tych nieudaczników powinno być piętnowane przez społeczeństwo, bo to są w gruncie rzeczy normalnie polacy. Chodzą jedzą piją i podejrzewam nawet, że spotykają się z przyjaciółmi, ktoś kto żyje nie wierzę, że nie ma znajomych i się boi drugiego człowieka, to co oni piszą jest mocno przekoloryzowane nijak mające się do rzeczywistości
@kasperski113: No wiem że jestem nieudacznikiem i co z tego?
Nie każdy ma możliwość prowadzić satysfakcjonujace życie i to ma być niby powód do 'piętnowania'? Dobre. Pod tym względem większymi nieudacznikami jesteście wy, nie macie własnego życia tylko zajmujecie się czyimś.