Wpis z mikrobloga

Cbyba najlepszy opener na którym byłem to ten z 2009. Zero oskarowej, julkowej, instagramowej propagandy. Czyste obcowanie z muzyką i ludźmi.
Atmosfera po koncercie Prodigy, 4 rano i wszyscy szczęśliwi i o takie openery nic nie robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#opener #muzyka
rebelyell - Cbyba najlepszy opener na którym byłem to ten z 2009. Zero oskarowej, jul...
  • 119
  • Odpowiedz
@rebelyell: sorry, ale to trochę boomerskie pieprzenie.

Co bylo nie tak z pozniejszymi edycjami. Bylem 3 razy miedzy 2010-2014 i kazdy z nich byl zajebisty. Dobra muzyka, siwetny klomat.
Tak samo ludzie ktorzy byli na tegorocznej edycji bedą ją pewnie dobrze wspominac za 10 lat. Pewnie nawet pojawią się posty jak Twoje, ze edycja 2022 to byl opener, potem juz nie bylo openera.
  • Odpowiedz
  • 0
@dzana masz dużo w tym racji i mój wpis jest nacechowany emocjami z kiedyś i nie wolno zabierać komuś jego emocji. Post trochę ewoluował, jednak społeczność koncertowa obecnie jest na być a nie czuć.
  • Odpowiedz
  • 23
@uefaman Tak mówią ludzie, którzy byli uważani za uwczesne "oskarki i juleczki". Opener zawsze był uważany za festiwal dla bananowców, na którym bardziej liczy się lans niż muzyka.
  • Odpowiedz
@rebelyell: wydaje mi się że zawsze byli ludzie którzy przyjeżdżali tam dla muzyki i ludzie którzy przyjeżdżali na imprezę, bo fajnie, bo popularnie, bo dużo ludzi, bo znajomi jadą. Czy proporcje się zmieniły tego nie wiem, bo dawno nie byłem.
  • Odpowiedz
chyba w usa, w Polsce krzykiem mody były Samsungi Avile i Nokie skleroźniku


@uefaman: no tak, bo Windows Mobile, Symbiany z serii S60, S80, UIQ, to nie smartfony. Smartfony dla zoomerów to tylko iOS i Android xd
  • Odpowiedz
@rebelyell: Tez pierwszy raz byłem w 2009 to był ogień! Pamietam jak aparat przemykałem w gaciach bo trzepali na bramkach i było zabronione wnoszenie aparatów xD
  • Odpowiedz
@rebelyell: dobra ponarzekalismy, że kiedyś to było, a teraz słucham jaka alternatywa dla openera jest spoko? Gdzie można pojechać dla muzyki i żeby nie było JulkOskarków za dużo?
  • Odpowiedz
  • 1
@matiJ w kraju? to chyba najbliżej off Rojka w Katowicach,. nie wiem co Cię jara muzycznie. Jimek będzie miał też koncerty i Norbi. Zależy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz