Wpis z mikrobloga

mam zrobioną zabudowę do spania w aucie. więc teraz szukam na to jakiejś maty samopompującej czy też materaca dmuchanego. czym taniej tym lepiej, bo to budżetowy projekt. no i tu już totalnie głupieje. co kupić? bo czym więcej czytam, tym mniej juz wiem. taka mata samopompujaca z deca (3cm grubość) się nada? wygodne to? niby macałem taką w sklepie, ale była słabo napompowana, a nie widziało mi się tego pompować swoimi ustami, bo cholera wie ile osób już miało ten wentylek w swoich pyskach ( ͡º ͜ʖ͡º). a może coś jeszcze innego polecacie? kwota tak myśle że max do 150zł. składane materace piankowe nie wchodzą w grę, bo zajmują za dużo miejsca po złożeniu.
#kemping #camping #vanlife #biwakowanie #decathlon
ImeNs - mam zrobioną zabudowę do spania w aucie. więc teraz szukam na to jakiejś maty...

źródło: comment_165672284653GfWYqhwKfvuWb1921Rre.jpg

Pobierz
  • 13
@ImeNs dmuchany z Decathlonu se kup, 50 zł dołożysz ale komfort jest dużo wyższy no i po spuszczeniu powietrza zajmuje tyle miejsca co puszka ananasa
@EnderWiggin: zabudowa częściowo kupiona. ale że była ona do auta 7osobowego (ja mam 5) to byłem zmuszony ją lekko przebudować i dobudować(czeka mnie jeszcze obicie jej materiałem). a auto to sorento 1.
@EnderWiggin: dzięki. sam też jestem zadowolony, tym bardziej ze mam dwie lewe rece :D całość się oczywiście składa w mniej niż minutę i mam wtedy nadal 5 osobowe auto.
@EnderWiggin: to tylko dla mnie. tzn ogolnie jest opcja ze dwie osoby się mogą spakować i jechać na dwa tygodnie w dzikie miejsca. tym bardziej ze auto jest pod to przygotowane (między innymi terenowo) i jest tez miejsce na dachu na reszte szpeju. ale na tę chwilę planuje samotną wyprawę, żeby odpocząć trochę od ludzi i sprawdzić się w różnych sytuacjach