Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że te wszystkie połączenia między duszami to po prostu dobry chwyt marketingowy u wróżbitów, tarocistek itp.
Szkoda mi tych ludzi, co w to wierzą i korzystają z tych usług, gdzie potem przez tarota kończy ktoś np. związek lub relację.
W piosenkach też to wykorzystują, ponieważ wiedzą że to się łatwo sprzeda i ludzie to kupią.
Te cały bełkot o "true love" itd to po prostu tylko bujda na kółkach według mnie i tyle.
A wy jak myślicie?
Czy rzeczywiście to wszystko dla pieniędzy, czy może jednak istnieją takie związki i relacje.

#milosc #feels #psychologia #niebieskipasek #rozowypasek #parapsychologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bf0d6e787d764595312f28
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, czy chodzi nam o to samo, ale ja nazywam to raczej nadawaniem na tych samych falach i coś takiego istnieje jak najbardziej. Trzeba mieć dużo szczęścia, żeby trafić na kogoś, z kim się super rozumiesz i stworzysz świetną relację - czy to przyjaźń, czy związek, dlatego czasem może się wydawać, że to bujda.
  • Odpowiedz
OP: Trzeba pamiętać o tym, że kim jesteś to przyciągniesz.
Tzn, jeśli nie kochasz siebie to nie przyciągniesz do siebie takich osób tylko te, co też mają problem z pokochaniem siebie.
Z tąd właśnie się biorą toksyczne relacje i nieszczęśliwe związki.
Ja dawno w połączenia dusz itp. przestałam wierzyć.
Może i gdzieś tam jest ktoś, kto nadaje na podobnych falach jak to Mirek wyżej napisał, ale ja raczej się w to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko nie połączenia dusz Twiny i inne.
Błagam to scamerstwo jak nic.
Nadawanie na tych samych falach skończyć się może nienawiścią obustronną jak coś zrypiesz lub gorzej.
Nie polecam się zagłębiać w parapsychologię, ponieważ to niebezpieczne jak piszesz Mirabelko.
Niestety młode dziewczyny i dużo kobiet wierzy w te taroty i inne rzeczy, co potem skutkuje rozwodami, zdradami i kończeniem związków. :/
Na pewno istnieją takie związki i relacje, gdzie ludzie
  • Odpowiedz