Wpis z mikrobloga

Taaaa, najbardziej rozgarnięte, coś wnoszące postacie, które walczyły i próbowały coś zrobic umarły, są w stanie agonii albo po prostu najwięcej ucierpiały.
A taka #!$%@? jak Will, Johanatan czy Mike #!$%@? zrobili i nic mi się nie stało xd
#strangerthings
  • 13
  • Odpowiedz
@Hogataa26: faktycznie, najbardziej barwna postac tego sezonu odeszła. W sumie to nie pamiętam, żebym ryczała po odejściu jakiegokolwiek bohatera, a z nim sie to zdarzyłop też przez fakt jak został osądzony niesprawiedliwie przez społeczeństwo do końca..
  • Odpowiedz
@Hogataa26: A co miała mu powiedzieć?

Jej ojciec wykorzystywał ją by zaspokoić własne ambicje, zamknął w więzieniu i schował przed światem. Jest odpowiedzialny za nieuleczalną chorobę jej matki. Papa jest toksycznie chorym zwyrolem. Nastka nic mu nie zawdzięcza, ani niczego nie jest mu winna. Co więcej, prawdopodobnie go nienawidzi.
  • Odpowiedz
@Fifka23: Dobry dla niego koniec, bo i tak by musiał zniknąć, bo jak mogliby odkręcić całą aferę z nim związaną i jak wszyscy uważają go za morderce satanistę.
  • Odpowiedz
@szklarskaporeba: Ja nie rozumiem dlaczego ludzie mają jakąkolwiek sympatię do Papy... cała organizacja to jakiś żart. Rozumiem eksperymenty czy badania nad ludźmi ze zdolnościami zagrażającymi państwu czy mogące pomóc w walce z ZSRR. Ale zamordowanie właściciela burgerowni było przekroczeniem czerwonej linii, gdzie są zawsze tymi złymi. Nawet nowa frakcja jest dla mnie na razie neutralna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szklarskaporeba: Mogę zrozumieć dlaczego Papa i jego ludzie się zachowywali tak względem dzieci, robiąc z nich praktycznie niewolników. Jeżeli wiedzieli co potrafi One, to bali się, że każde kolejne dziecko może to samo zrobić im, więc chcieli je wytresować, aby nie podniosły ręki na pana. Teraz co do całego programu, to nie dziwię się, że dostał zielone światło. Jeżeli my potrafimy wyhodować One albo jego gorszą kopię, to nasi wrogowie
  • Odpowiedz