Wpis z mikrobloga

ale nie możesz się nim poruszać więc musisz w jakiś sposób dostarczyć Moto na stację kontroli


@AVATARKUBA122: jeszcze żaden diagnosta nigdzie ever nie spinał się że przyjechałem czymś do nie ma aktualnego przeglądu
  • Odpowiedz
@Ligniperdus prawo prawem, życie życiem. Nie ma prawa zakazującego srania do paczkomatu, ale czy to znaczy że byłeś tam pierwszy z gaciami opuszczonymi po kolana? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

kręcisz aferę z gówna, nigdzie nie mówiłem że diagnosta albo twój domowy kot, będzie mieć problem. Napisałem tylko że to nie jest zgodne z prawem poruszać się po drogach publicznych pojazdem bez aktualnego przeglądu gdy ten taki powinien mieć.
  • Odpowiedz
@AVATARKUBA122: a ja nie chę nikogo obwiniać, tylko chciałbym zauważyć że masz jakieś 0.00001% szans na ten mandat w polandii, więc szkoda kasy i zachodu na lawetowanie (no chyba że jest solidny dystans do stacji kontroli bo mieszkasz na końcu świata i do cywilizacji masz 50km... no ale jednak zwykle stacja diagnostyczna jest rzut kamieniem dalej), tak samo niczym odkrywczym nie jest swierdzenie że mandat za jazdę bez przeglądu istnieje, op
  • Odpowiedz