Wpis z mikrobloga

Mirki i Mandarynki, kiedy ostatnio kupiliście prawdziwą płytę kompaktową, i jaką? Pytam, bo ja chyba zamówiłem sobie z 3 lata temu (Jarre - Equinoxe Infinity, polskiej to nawet nie pamiętam) ale od tamtej pory zero ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy ktoś jeszcze kupuje CD? W sklepach także działy z płytami już prawie znikają.
#pytanie #muzyka #muzykaelektroniczna #indie #rock #audio
B.....k - Mirki i Mandarynki, kiedy ostatnio kupiliście prawdziwą płytę kompaktową, i...

źródło: comment_1656677488PwbGWrsrf5rCDVwXUvV3e9.jpg

Pobierz
  • 11
@Banacek: Hmmm... Ostatnia plyta jaką kupiłam to chyba też był Tom Odell "Wrong Crowd". Wcześniej kupowałam za każdym razem gdy mój ulubiony artysta coś nowego wypuszczał. Miałam nawet taki regał na płyty CD w kształcie brytyjskiej budki telefonicznej :D Przestałam kupowac płyty CD odkąd przestałam używać radia a zastąpiłam je muzyką ze spotify
@Banacek: Nigdy w życiu, ani jednej. Tego czego słucham i tak nie ma na płytach wcale albo są nie do dostania w Polsce, więc nawet jeśli miałbym kupic to nie da się ¯\_(ツ)_/¯

Choś w sumie sprawdziłem jedno i jest za 150 zł. Hmm... Dużo.
@Banacek: W zeszłym roku jakoś pod koniec września na targu staroci sobie sprawiłem debiut Ace of Base, z nowych kupionych w sklepie to będzie "12 groszy" Kazika jak rok temu 10 kwietnia postanowiłem z okazji rocznicy kupić losową płytę absolutnie losowego artysty( ͡° ͜ʖ ͡°) A z nowości wydawniczych to w 2019 płytę "Infest the Rats' Nest" grupy King Gizzard & The Lizard Wizard.