Wpis z mikrobloga

#!$%@? ja mnie #!$%@? płacz mojego brata on chyba #asperger jak ja po #!$%@? #!$%@? ludzie z #!$%@?ą genetyką się rozmnażają życia bardziej #!$%@? ode mnie chyba nie ma nikt psychika ruchana na każdym kroku byłem spokojny jakieś 6 miesięcy teraz się #!$%@? we mnie gotuje...
#przegryw #asperger #depresja #problemypsychiczne ##!$%@? #nadprzegryw #gigaprzegryw
  • 14
@Sajko_gang: 5 lvl. Dodam, że wgl patole mam czasem na chacie nie dość że asperger urodziłem się śmieciem, jestem śmieciem na rynku pracy, matrymonialnym, dla ludzkości, doświadczyłem ostracyzmu społecznego jestem po próbie samobójczej, byłem w psychiatryku i dużo tu mówić to #!$%@? jeszcze na chacie spokoju nie mam. 6 miesięcy byłem #!$%@? spokojny przymykałem oko na wszystko jeszcze biedny jestem dawałem hajs #!$%@? z zasiłku starym.
Nie dziwię się, ale #!$%@? mam nadwrażliwość dosyć mi łeb pękał przez 3 etapy w moim życiu podbaza, gimbaza, licbaza przez #!$%@? normików, oskarków, julki itd.


@SquarexLoserLover: Okej, okej ... Spokojnie.

Pie3#dol ich, żyj po swojemu.
@Mr_3nKi_: Już czill matka z nim wyszła, bo #!$%@?ł bo nie spełniła jego kaprysu. Słucham se spokojnej nuty popijam redbullem za moment idę zapalić. Nie ma bata kurła pokonać prokrastynacje ogarnąć robotę #!$%@?ć od toksycznej rodziny usamodzielnić się i inne. Ogarnę głowę powiem psycholog mojej jak mam #!$%@? życie i jak mi to wpływa na psychike, bo mało o tym mówiłem. Cytat z gothica 3 "wszystko będzie w porządku" i ten
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sajko_gang: Właśnie kurła nie mam licbazy możliwe że bym skończył tylko psychika siadła już w pierwszej klasie udało mi się dostać do liceum moich marzeń, ale potem przeżyłem tam bardzo niefajne rzeczy. Za dwa lata myślę o liceum dla dorosłych teraz pokonanie prokrastynacji i znalezienie roboty, poprawić zdrowie zdrowie i inne.