Wpis z mikrobloga

@Dudek89: opowiesz cos wiecej? mieszkam tu pol roku, generalnie zauwazylam, ze Krasnystaw to stan umyslu xD chociazby w sklepie, najbardziej stare baby, idzie taka prosto na ciebie zeby wziac jakis produkt z polki przy ktorej stoisz, ale ‘przepraszam’ to nie powie. jezdza tez jak chca, a parkingi maja mikroskopijne.
@lostproperty: A kto inny by został w Krasnymstawie ¯\(ツ)_/¯ Co Cię skłoniło żeby tam zamieszkać? Znam powiat krasnostawski i bida tam straszna, młodzi i ambitni wyjeżdżają. Zostają właśnie stare baby i patusy ¯\(ツ)_/¯
@arsze_nick: No wlasnie ja mam fajna i dobrze platna prace, serio nie moge narzekac. Zarobki mam porownywalne do takich, jakie bym miala w stolicy w korpo, do tego premie kwartalne, swiateczne itp. Male miasto, wszedzie blisko, pieszo przejdziesz z jednego konca miasta na drugi w mniej niz godzine. Ale rynek mieszkaniowy to porazka, obecnie wynajmuje, szukam zeby cos kupic - tu sie nic nie buduje, sama wielka plyta, a ‘nowe’ bloki
@lostproperty: No w takich małych powiatowych to nowych bloków się nie buduje. Nie słyszałam żeby tam nowy blok w ostatnich latach budowali ¯\_(ツ)_/¯Jak już to ludzie sami z pomocą szwagra domy budują. To pochwal się gdzie tak dobrze płacą w Krasnymstawie?