Wpis z mikrobloga

@Nadmucham_ci_w_kasze: Ten wzrost to prawie w całości budowa zapasów. Właśnie w wyniku strachu przed rosnącą inflacją. To paliwo się jednak bardzo szybko wyczerpie. Odczyty PMI najświeższe w zasadzie już zwiastują recesję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: XDDD opozycja ma ciągle większość głosów w każdym sondażu, a na 1 lub 2 listach rozwalają PiS..
...ale rzekomo nie mają z kim przegrać xD

Ty już nie ćpaj kolego
@Recpak:
Dziwne, że jak jeszcze przed wojną mieliśmy rekordowe PMI, to nikt nie zwracał na nie uwagi. Tzn nikt na wykopie nawet nie wiedział co to a teraz co chwila widzę, wszędzie PMI :)
politycy u władzy nie mają w swoim interesie zmiany obecnych zasad gry. System sam się nie zmieni. By się coś zadziało każdy z nas potrzebuje działać a nie czekać na to że ktoś coś zrobi. Możemy obwiniać za to opozycję ale nic to nie zmieni bo obwinianie opozycji jest częścią obecnego systemu władzy ich bronią propagandy.


@www_h: z tym się w pełni zgodzę. Sęk w tym, że Polacy uważają, że demokracja
@BeSmarter: pożyjemy zobaczymy. Gdyby miałoby być tak jak sondażach to:
1. PiS nigdy by nie wygrał
2. Nie doszłoby do Brexitu
3. Trump nie zostałby prezydentem
( ͡° ͜ʖ ͡°)

PiS może tym razem nie zdobędzie większość ale głosy "przeciw" rozejdą się po kilku ugrupowaniach i nikt nie będzie miał większości tylko będą przepychanki aby sformować rząd. Koalicja taka jednak może powstać tylko w oparciu o te
z tym się w pełni zgodzę. Sęk w tym, że Polacy uważają, że demokracja kończy się w dniu wyborów.

Także nasze społeczeństwo jest jak koń na uprzęży z klapkami na oczy. Idzie tylko tam gdzie mu woźnica wskaże


@szpongiel: teraz obwiniasz Polaków jako narodu. Wcześniej to była opozycja teraz juz cały naród. Lepiej szukać tych co nie myślą tak i zacząć coś z nimi robić. Jest duzo w Polsce miejsc gdzie
@loczyn: Ej, ale wiesz, że ja nie popieram PiSu. Po prostu wkurza mnie niemiłosiernie brak alternatywy dla jedynej słusznej partii (nie wiem jak się cytuje na wykopie, więc odpowiedź będzie chaotyczna).

Czemu łączysz chleb po 10zł z początkiem kadencji PiS? Czyli coś, co być może nadejdzie vs to co było lata temu. Akurat z tym PiS sobie poradził uszczelniając wad, co wielu zabolało, ale to, że dopuszczalna była patologia w postaci