Wpis z mikrobloga

I tak to zawsze jest, baba jak ma swój wymarzony obraz to nigdy jej nie dogodzisz. Tyle kandydatów i żaden się nie okazał wystarczająco dobry, widocznie każdy mireczek szukał seksu, albo jedynie ci atrakcyjni. xDD Jednak to życie pisze najlepsze scenariusze xD
#przegryw #blackpill #mirekszukazony #zwiazki #logikarozowychpaskow #p0lka #heheszki
T.....e - I tak to zawsze jest, baba jak ma swój wymarzony obraz to nigdy jej nie dog...

źródło: comment_1656622550usKFiVFsdEN880EKqzCjAa.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CulturalEnrichmentIsNotNice: Mężczyźni nawinie liczą, że odmawiając kobietom związków, czyli poprzez bierny opór skłonią je do powrotu do starych zasad. (mowa oczywiście o masowym zjawisku, nie o pojedynczych przypadkach)

To błędne myślenie, kobiety nie są logiczne, one same nie widzą czemu postępują tak jak postępują i wybiorą poligamię nie widząc nawet czemu to robią. Dobry film podlinkowałeś Mireczku, odziera ze złudzeń, żadnego załamania na rynku matrymonialnym nie będzie.
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: 1/3 wiadomości to śmieszki typu „ja uległy”, kolejna spora część to wiadomości typu „ja już mam żonę, ale powodzenia!”, wiele osób musiałam też odrzucić ze względu na wiek i miejsce zamieszkania, chociaż to faktycznie mogłam podać we wpisie, wtedy miałabym może z 10/15 wiadomości. Podbiłam później tego posta, tym razem już z wiekiem i miejscowością. Wciąż czekam. To nie jest tak, że dostałam 100 wiadomości, z każdym pisałam i
  • Odpowiedz
@Nostrian:

W takim razie pozostaje jeszcze odcięcie kobiet od zasobów i ścisła ich kontrola względem kobiet.
System do którego dążą kobiety jest niemożliwy do zrealizowania w formie cywilizacji, powrót do woli kamienia łupanego albo gorzej.
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie
Ostatni akapit wybitny. xD
Albo coś mocno p-------m, albo pamiętam, jak ta laska z rok/dwa lata temu opisywała swoją relację z toksyczną osobą z perspektywy posiadania bordera. Też w sumie była jakaś akcja, jak porównywała się do jakiegoś kuzyna, który był w tym samym wieku i przegrywał życie, a ta przestawiała się jako młoda i dynamiczna, i post wcale nie miał wydźwięku "jestem lepsza od niego i muszę się pochwalić".
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Tylko ja nic z tego co napisałem w jej wpisach nie widzę. Nigdzie nie napisała, że z pośród tych kilkudziesięciu Mirków nie ma nic wartościowego a jedynie to, że nie jest w stanie wszystkim odpisać. Ja osobiście odebrałem jej wpisy pozytywnie.
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Laska szukająca partnera szuka takiego, który jej się podoba, co w takim miejscu jak wykop z samego założenia jest zajęciem trudnym i wymagającym odrzucenia całej masy kandydatów.
Wykopki: reee j----e p0lki tylko chadowe bolce im w głowach xD
  • Odpowiedz