Wpis z mikrobloga

Hej jeżeli mam plusa wykupionego na 3 lata do przodu i mam promocyjna ofertę za wskoczenie na wyższy plan o pewną kwotę, to co będzie w przypadku jeżeli najpierw przedłużę jeszcze plusa o rok lub dwa i wtedy dopiero zechce wejść na plan wyższy? Cena podwyższenia się zwiększy czy w ogóle nie będę już mógł zmigrowac? Wiadomo, że ich przelicznik jest atrakcyjny w przypadku osób, które mają wykupiony plus na więcej lat do przodu. Ja już przy 3 latach w przód mam lepsza ofertę niż normalnie. Próbował ktoś w ten sposób przechytrzyć system?
#ps5 #ps4 #psplus
  • 6
@K4JT3K: Jest chyba jakis max platnosci za Plusa powyzej ktorego Ci nie wyceni (z tego co pamietam ok. 600PLN). Jesli pozwoli Ci przedluzyc kodem to śmiało, ja w dniu premiery podnioslem abo na wyzszy poziom gotowka a potem wrzucilem kod ze zdrapki zeby przeliczylo czas wiec skoro to zadzialalo to nie widze problemu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@K4JT3K: a dasz radę w ogóle przedłużyć obecny abonament? Na enebie przy karcie na PSN jest info, że nie będzie działała dla kont z aktywną subskrypcją. Limit jest tak jak kCaloryfer napisał, więc to pewnie zabezpieczenie aby nie nabić na kolejnych 20 lat essentiala a potem przejść na premium za 600 zeta
@msgdn: do wiadomości, spokojnie mogłem przedłużyć plusa o kolejny rok a potem wskoczyć na wyższy pakiet. Polecam, można zaoszczędzić trochę $$$ Szkoda, że nie zrobiłem na jeszcze kilka lat do przodu i muszę zadowolić się tylko 4 latami.

Powtarzam dla innych. Można nabić plusa na kilka lat a potem za 400 zł (brałem ekstra, bo wcześniejsze konsolę mnie nie interesują) wskoczyć na plan wyższy.